DOSIAD-owo na MAXA 1-3 czerwca 2018

Cena: 660 zł
Lokalizacja: Dolnośląskie
Opis ogłoszenia:
Intensywne, wielopłaszczyznowe warsztaty, które z różnych stron naprowadzą Wasze ciała, a przede wszystkim umysły aby być przyjaznym koniowi partnerem do jeździeckiej podróży przez różne szczeble zaawansowania.
W planie duża ilość ćwiczeń zwiekszających poczucie swojego ciała w połączeniu z ruchem przekazywanym przez grzbiet, ćwiczenia wspomagające elastyczny i zrónoważony dosiad i co dla nas najwazniejsze-czytelny dla konia.
Misją tych warsztatów jest spójność i czytelność sygnałów przekazywanych koniowi zarówno z grzbietu jak i w komunikacji z ziemi.

Treningi dosiadowe prowadzą trnenrzy Akademii Jeździeckiej - Agnieszka i Adam Susłowscy na przygotowanych do szkolen koniach różnej wielkości.
W programie również pokaz lonżowania z omówieniem (pokaz cwiczeń na lonży)
Jak cwiczenia dosiadu to i woltyżerka i możliwosć posiedzenia sobie na koniu i wsłuchania sie w swoje ciało. Galop w pasie woltyżerskim a chetni mogą zrobić ćwiczenia. Jest to świetna okazja do spróbowania podążać za ruchem konia niezależnie od pozycji w której się znajdujemy (siad, klęk, siad bokiem).
Warsztaty z ziemi poprowadzi dla was Margareta Tryniszewska - od wielu lat związana z nami młoda amazonka z wielkim już doświadczeniem ale co najważniejsze z masą wyczucia, empatii, wyrozumiałosci, konie szanują ten dar i wynagradząja swoim zaangażowaniem.
Może (trzymamy kciuki:) uda się zobaczyć pokaz Margarety ze swoją fantastyczną klaczą Kulką.
Planujemy również konsultacje z mgr fizjoterapii Julia Bartczak Equine Osteopath EDO®, firma EquiProFit dla kazdego jeźdzca indywidualna ocena napieć i skrzywien z zestawem prostych cwiczen do wykonania samodzielnego.
Planujemy też ćwiczenia relaksacyjne, rozluźniające na karimatach w terenie z dala od zgiełku miasta, cywilizacji.
Cena zawiera - warsztaty dosiadowe indywidualne, treningi z Margaretą, konsultacje osteopatii, do ceny doliczony jest nocleg oraz 2 obiady wegetariańskie - 660 zł
Cena nie zawiera śniadań i kolacji.
To wyjątkowa okazja z ogromną dawką wiedzy i umiejętnosci spójnych ze sobą. Przekazane przez Nas wskazówki pomogą Wam osiągnąć nowy poziom w porozumieniu oraz wskażą zarys celów na kilka miesiecy pracy z własnym koniem. To szkolenie po kórym będziecie naładowani pozytywną energią, zainspirowani i gotowi do działania.
Serdecznie zapraszamy !
Ilość miejsc mocno ograniczona - przyjmujemy tylko 8 osób by zapewnić kameralność oraz każdemu z uczestników poświecić jak najwiecej czasu i uwagi. Nie pozwól aby zabrakło miejsca dla Ciebie!
Zgłoszenia mailowe przyjmujemy na adres belusia6@tlen.pl lub telefonicznie 697 238 904 (w przypadku braku odpowiedzi telefoniczej prosimy o informację SMS, postaramy się bezzwłocznie skontaktować się z państwem).
Warunkiem rezerwacji jest wpłata całej kwoty.

Informacje

Ogłoszenie dodane 17 kwietnia 2018 o 11:38
Wyświetlane do 17 maja 2018

ID ogłoszenia: 101356
Liczba osób obserwujących: 0
Liczba wyświetleń: 56

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora

Kontakt

Osoba kontaktowa: Agnieszka Susłowska
Pokaż numer telefonu
Pokaż adres e-mail
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Aby wysłać wiadomosć, musisz się zalogować.
Kliknij tutaj
Profil na forum Re-Volta: Kliknij, aby zobaczyć
Nie obserwujesz Obserwuj
reklama