To ogłoszenie jest nieaktualne!

DROMY 100% KOLAGEN dla koni 900g

  • Podkategoria:
    Witaminy
Lokalizacja: Dolnośląskie
Opis ogłoszenia:
Kolagen stanowi najważniejsze białko w organizmach ssaków. Jest głównym budulcem kości, stawów, chrząstek, wiązadeł, ścięgien, żył, skóry i kopyt. Chrząstka stawowa w 70% składa się z kolagenu. Pojedyncze molekuły kolagenu charakteryzują się wysoką wytrzymałością. Ich najmniejszą jednostkę budulcową stanowią aminokwasy- peptydy kolagenowe wspierające wytrzymałość i sprężystość chrząstki stawowej.

Peptydy kolagenowe przyjmowane doustnie zawierają substancje niezbędne do odbudowy chrząstki stawowej oraz pozostałych tkanek układu stawowego, wiązadeł i ścięgien. Przeciwdziałają ubytkom w chrząstkach, zwiększają ruchliwość stawów i zmniejszają ich bolesność. Zwiększają gęstość tkanki kostnej i umożliwiają lepsze przyswajanie substancji mineralnych.

Peptydy kolagenowe skumulowane w chrząstce pobudzają komórki do produkcji młodych łańcuchów kolagenowych, co wpływa korzystnie na regenerację chrząstki.

Zastosowanie:
- w trakcie rekonwalescencji po urazach i operacjach aparatu ruchu
- w schorzeniach więzadeł, ścięgien i stawów
- przy sztywności i zmniejszonej ruchliwości stawów, zwłaszcza u koni starszych

W związku z zawartością substancji należących do grupy SYSADOA (wolno działające leki zwalczające objawy choroby zwyrodnieniowej stawów) zaleca się dawkowanie leku 2 x rocznie przez okres 60 - 90 dni.

Zalecane dawkowanie:
30g dziennie dla konia o masie 550 - 600 kg
Opakowanie:900 g

Zawartość w 1 kg:
Peptydy kolagenowe CHP 100%
Promocja DROMY:

dla wszystkich użytkowników portalu Re-volta.pl przygotowaliśmy 5% kod rabatowy do wykorzystania na całą nieprzecenioną ofertę produktów Dromy i PetVet na stronie www.dromy.pl
W okno kod rabatowy należy wpisać hasło "revolta".

Informacje

Ogłoszenie dodane 08 stycznia 2018 o 11:36
Odświeżone 21 marca 2018 o 12:22
Wyświetlane do 20 kwietnia 2018

ID ogłoszenia: 77137
Liczba osób obserwujących: 6
Liczba wyświetleń: 1008

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
Nie obserwujesz Obserwuj
reklama