Skradzione siodło Wintec Wide przez użytkownika re-volty

Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
28 listopada 2013 20:29
W miejscowości Wilczkowo koło Wyszogrodu, zostało skradzione czarne siodło Wintec Wide 16". Wraz z siodłem zaginął telewizor LCD marki Samsung 32". Osobą, która przywłaszczyła sobie moje rzeczy jest użytkownik re-volty o nicku RED DEVIL, który w naszych ogłoszeniach oferuje struganie kopyt. Ponieważ istnieje obawa, że osoba ta będzie chciała sprzedać moją własność, proszę Was o rozglądanie się.
Sprawa została zgłoszona na policji i przekazana dalej prokuraturze. 
wątek zamknięty
Dava   kiss kiss bang bang
28 listopada 2013 20:30
🤔 na 100% wiadomo, ze to ta osoba?

Jesli tak to bardzo przykro 🙁
wątek zamknięty
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
28 listopada 2013 20:38
Owszem, jest to pewne w 100%, dlatego też sprawa została przez policję przekazana dalej.
wątek zamknięty
Kurczak, trzymasz telewizor w stajni? 🙂 Czy skąd on ukradł to wszystko?
wątek zamknięty
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
28 listopada 2013 21:35
shilton, mieszkałam tam przez jakiś czas i wszystkie moje rzeczy były na miejscu. Część w asyście policji udało mi się odebrać kilka dni temu (również konia), kilka rzeczy sam przywiózł na komendę, reszta została przez policję zabezpieczona podczas rewizji. Niestety siodła i telewizora już tam nie było...
wątek zamknięty
Konia też Ci ukradli?  😵
wątek zamknięty
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
28 listopada 2013 21:43
Konia nie chcieli wydać. Na szczęście pomogła mi pewna osoba i koń wrócił ze mną, bo sama policja pewnie niewiele by w tej kwestii zrobiła.
wątek zamknięty
Wiesz, jak ja konia odbierałam to policja mi akurat w tym pomogła.. bo bez niej bym nie odzyskała. To oni "skonfiskowali" konia..
wątek zamknięty
a kto Ci nie chciał konie wydać?
wątek zamknięty
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
28 listopada 2013 21:57
shilton, to chyba zależy od podejścia policjantów. Niestety z doświadczeń znajomych dowiedziałam się, że takie sprawy najczęściej kończą się w sądzie i trwają latami. Na szczęście koń jest ze mną. Chodzi o pozostały sprzęt jakiego nie udało się odzyskać i który został ukryty, a być może sprzedany.

Kinia16322, właściciel stajni i zarazem mój były partner...
wątek zamknięty
przykro mi kurczak 🙁

czyli ten caly Red devil (?) to Twoj byly chlopak ?
wątek zamknięty
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
28 listopada 2013 22:06
korysindex4, owszem 🙁 Niestety nie miał na tyle honoru i klasy, żeby rozstać się jak mężczyzna i na koniec postanowił mnie okraść 🙁
wątek zamknięty
czy wy macie problem z czytaniem ze zrozumieniem?
partner to taka nazwa "chłopaka" w związkach dorosłych osób
okradać można nie tylko stajnie - tak zwykle tv się w stajni nie ma.
jak się komuś jego rzeczy nei chce oddac - to też kradzież. konia też można ukraść.
jeśli koń stał w czyjejś stajni to kto inny jak jej właściciel mógłby go nie chciec wydać?

jeszcze jakieś głupie pytania? kurczak zdenerwowana i pewnie jej głupio o tym pisać, a wy jeszcze takie pytania... może by tak jednak skupić się na czytaniu i przed każdym pytaniem skonsultować z kimś trzeźwym?
wątek zamknięty
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
28 listopada 2013 23:05
Kurczak, może poproś Nienawidzerę 😉 o przyklejenie.

P.S. Współczuję 🙁, trzymaj się i walcz.
wątek zamknięty
Moje pytanie akurat nie bylo do Kurczak, a do shilton, ale nie ważne 🙂 po prostu chciałam wiedzieć czy trzymając konia w pensjonacie ktoś może wlascicielowi go nie wydać 😵

Kurczak, trzymam kciuki za odnalezienie sprzętu. Całe szczęscie, że konia już masz. Może gdzieś pojawią się ogłoszenie z siodłem.

wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
29 listopada 2013 06:40
Pazerni i to mają jednak tupet.
Kurczak trzymaj sie. Powodzenia w odzyskaniu siodła. Jesli prawdą jest co piszesz to mam andzieje ze Red Deil dostanie po du... i odechce jej się tego typu akcji.
Złodziejka p.......... a!
wątek zamknięty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 listopada 2013 07:03
Żabeczka złodziej 😉 On 😉

Kurczak dobrze, że udało się odzyskać większość rzeczy i co najważniejsze konia! Trzymaj się mocno, nie ma co tracić zdrowia przez jakiegoś bubka.
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
29 listopada 2013 07:06
wybaczcie nie doczytalam- zbulwersowała mnie ta cała sytuacja.
Nienawidze takich osób.
wątek zamknięty
kurczak wlasnie jade z tym twoim watkiem na policje i to ty bedziesz miala sprawe w tym temacie za niepodstawne oskarzenia telewizor i siodlo zabralas a teraz szukasz kozla ofiarnego naprawde na tyle jestes podla ? Za malo dostalas i zabralas moich rzeczy?! Masz racje spotkamy sie w sadzie a z tym co napisalas zglasam na policje.
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
29 listopada 2013 07:29
......,a policja to ci tak tutaj pomoze  🙄
wątek zamknięty
A policja da coś, ponieważ publiczne oskarżenia nie pokrywające się z prawdą są karalne, zapraszam do zapoznania się z lekturą naszego kodeksu karnego 🙂
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
29 listopada 2013 08:12
podaj paragrafy, chetnie poczytam  i zinterpetujemy do tej sytuacji  😎

Edit: Ściganie przestępstwa znieważenia odbywa się z oskarżenia prywatnego (art. 216 § 5 KK), a więc jest przestępstwem prywatnoskargowym.
Smerfik owszem sprawe przyjmie ale  reszta nalezy do nas. No chyba że idziemy sie tylko poskarzyć  😎
Koljna kwestia udowodnienie tego ze na forum siedziała konkretnie TA osoba a nie nikt inny należy do powoda.
Poza tym z imienia i nazwiska nikt nikogo nie posicnął.
Watek jest tylko watkiem i mało co można zdziałać wtakiej sytuacji.
wątek zamknięty
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
29 listopada 2013 08:15
O nawet kochanka sie odezwala. Zaczyna sie komedia. Ale to dobrze, bo nawet jesli edytujecie posty, to i tak beda do odzyskania.





wątek zamknięty
Moim zdaniem wątek do usunięcia.
Kurczak- weź no godnie i z honorem, odpuść sobie.
wątek zamknięty
Tez tak uwazam.

Sprawa jest mocno prywatna, nie rozumiem po co osobny watek.
wątek zamknięty
Jakim honorem ? zabrała wszystko i jeszcze dostała w prezencie konia – Ignasia ( bo przecież za niego nie zapłaciła) a Romka zabrać nie chciała bo trzeba płacić za leczenie. Kasia jest jedną z pijawek – jak się przyssą to zabierają wszystko i jeszcze to co nie jej. 

wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
29 listopada 2013 08:23
Nie obchodzi nas to!!!!!  💃

Kurczak, wpisz go do nieuczciwych i rozegraj to prywatnie.
wątek zamknięty
Ale skoro chce prać brudy na forum … Man jest tyko przykro, że tak się zachowuje.
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
29 listopada 2013 08:25
anusza, ale ciebie chyba to nie dotyczy, to po co się udzielasz ?
To sprawa Kurczak i Red Devil.
wątek zamknięty
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
29 listopada 2013 08:27
Dziewczyny zalozylam watek, poniewaz zostalo skradzione m.in. moje siodlo. Byc moze beda chcieli je uplynnic. Staram sie nie opisywac szczegolow. Hors art wczoraj prosila, aby nie  dopytywac o reszte.

Nie mam wplywu na to co wypisuje Red Devil i anusza i nie dam sie wciagnac w dyskusje. Jest to stek klamstw, ktory dziala na moja korzysc.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.