Młode Konie

Constantia, to ja byłam na Szalonym Chiccu 🙂
Wstawię filmik z parkuru, jak go dostanę , Chiccula to jak najbardziej ten wątek 🙂
Perlica - a ile teraz Chicco ma? Pamiętam jak to był taki mały ogryzek, a teraz jak widze czasem wasze fotki to piękny koń wyrósł 🙂

galopada_ - fajna kobyła! 3 latka?

monia - faktycznie maszyna, wcale nie męczysz fotami takiego konia,wrzucaj więcej 😉
galopada_   małoPolskie ;)
25 czerwca 2015 09:47
branka, 4 latka po L4 😉
I to młp? Podoba mi się, taka w ładnych liniach 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
25 czerwca 2015 10:10
branka, u nas tylko młp 😉 jak będę miała jakieś zdjęcia z roboty to wrzucę 😉
monia ale przypakowane to Twoje konisko - boski  💘
kasiakliczkowska dzidzia piękna! widać, że jest bardzo miły do współpracy  🙂
A nas tutaj jeszcze nie było więc chwalę się swoim siwym urwisem (koń mój a jeździec to trenerka siwego)  🤣







fot. A. Kalisiak
o boze... larabarson zbieram szczęke z podłogi.. cudo 😍
branka, ma teraz 6 lat, dopiero w tym roku zaczął nabierać mięsa na siebie i zaczyna wyglądać :-) ale jest malutki i delikatny jak laleczka :-) max 160 cm myślę
Zawsze się tak zastanawiam czy mój koń się kwalifikuję do tego kąciku ( i tak co miesiąc chciałam napisać, tak stwierdziłam, że jest już za stary 😀), ale co mi szkodzi 🙂
Damaszek kończy w październiku 5 lat, (od kiedy go mam myślę o napisaniu w tym wątku - mam go od kiedy skończył 3 lata 😀)




Perlica - ale w sumie fajne jest to, że nie jest duży. Za to gumowy i skoczny z tego co widziałam po waszych fotach na facebooku 😉  No ale ja ogólnie nie przepadam za wysokimi i masywnymi końmi, rzadko mi się podobają.

Behemotowa - pewnie, że się kwalifikuje 😉 ja te co ujeżdżam mam 6 letnią - no ale ona w wieku 5 lat to nawet nie umiała na uwiązie chodzić ani nóg dawać  😁 długie dzieciństwo się jej trafiło.

ElaPe Rudy mojej hodowli, jego pół siostra robi się dopiero. 

Branka  :kwiatek:  Bardzo miło słyszeć  :kwiatek:

Larabarson To jest arab ? śliczny koń, świetnie się prezentuje.

Bahemotowa Ile twoje już startowało na zawodach ?


Ps. jeszcze moja młoda 3-latka.
ElaPe Rudy mojej hodowli, jego pół siostra robi się dopiero. 



Możesz być mega dumna w takim razie bo koń baaardzo udany.

monia aronka dziękuję, tak to arab  🙂


Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
25 czerwca 2015 21:07
Perlica no to razem stępowałyśmy do stajni 🙂 Ja czasem nie trybię, zwłaszcza jak jest duuużo ludzi. Mam nadzieję, że będziesz na Finale i mnie kopniesz w kostkę hej to ja Perlica 🙂 Choć jak będziesz brała boks to będę wiedzieć.
larabarson Młoda też mi się podoba, teraz nie chodziła długo bo nie miałam czasu .  Miesiąc temu wyglądała super ( foty ) teraz to tragedia ale nadrobię .
monia regularny trening czyni jednak cuda (co w sumie wiadomo nie od dziś  😉 )
branka, to prawda, gumiś z niego prawdziwy , w przeciwieństwie do Siwej ;-)
Constantia, tak - to byłam ja :-) na finale oczywiście będę z moimi Ochabiakami :-)
branka ile ja bym dała za konia z przedłużonym dzieciństwem 😀 Mój to sierota i był nadmiernie dojrzały. Co ciekawe grzebie się z tego pastwiska by wyjść, ale jak widzi ujeżdżalnie czy mamy jechać w teren to trudno go utrzymać (raz go puściłam i myślałam, że pobiegnie na pastwisko, a ten czekał przed otwarciem na ujeżdżalnie)

monia w tym roku startujemy do Lki (we wrześniu szkolne jeśli zorganizują to pojadę Ptkę - ale tam wszystkie przeszkody są zaniżone), w przyszłym do Ptki. Niby jako 5 latek może startować w tym roku do Ptki, ale że jest z października to uznaję go jako 4 latka i nie będę go ciągać wyżej 🙂
Behemotowa, mała  korekta,  5 letni  koń  może  startować  do N. 🙂 Super  Damaszek  na tych zdjęciach wygląda  🙂
larabarson, ależ  ładny  zwierzak!
monia, zgadzam  się  z dziewczynami,  Twój  młody  łapie  za oko,  nie żałuj  zdjęć!
galopada_, bardzo przyjemnie  Twoja nowa  podopieczna się  prezentuje.  Ona  jest od Was?

Szarak z zawodów:
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/11200579_884480158279812_8005713365774759238_n.jpg?oh=013d84aaafe5127facda18366ddc70cb&oe=55EE405F[/img]
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/988591_883656371695524_798846979281251621_n.jpg?oh=4f8e617b86ea06125436d92ee0e96321&oe=56255BCD[/img]
anai żartujesz?!  😲 To jak to jest, 3 letni LLka i Lka?
Właśnie mi się przypomniało, że przede mną miałaś jechać w Lce i patrzę na listy startowe i tak "Anai kupiła sobie jakiegoś dziwnego konia, czy dostała od kogoś na starty? Przecież ona ma tylko Szaraka", nie mogłam sama siebie się przekonać, że Twój koń może nazywać się inaczej niż Szarak  😁
Behemotowa 3 latek nie może startować w zawodach a 4 latek może max P klasę  😉
somebody aaa, ok, dziękuję  :kwiatek:
Behemotowa 3 latek nie może startować w zawodach a 4 latek może max P klasę  😉


Możesz podlinkować na jakiej podstawie może 4 latek startować w P ? Z tego co się orientuję to 4 latek może tylko do L1 a 5 latek może dopiero P i N
Wojenka   on the desert you can't remember your name
26 czerwca 2015 13:27
Wojenka Świetny koń, szkoda, że najlepsze konie opuszczają nasz kraj.


Dzięki laski. Dumnam bardzo. A odnośnie opuszczania kraju...Ekonomia, ekonomia...Mnie jako hodowcy tego konia zależało, żeby robił karierę. Większe szanse ma na to we Francji.
Wojenka Wiem, właśnie sama też wysłałam . Polacy wolą zagraniczne konie a zagraniczni wolą nasz  😁 
somebody, 4 latek może startować w skokach tylko  do L1. Wg przepisów.
Wojenka, mnie wcale nie dziwi, że zdecydowałaś się na sprzedaż zagranicę. Raz, pieniądze z reguły inne, dwa, u nas rajdy są traktowane mocno po macoszemu (zresztą całe jeździectwo jest mocno niszowe). Tak więc jeszcze raz gratuluję!
Behemotowa, no wiesz, nie da się jakoś ładnie skrócić jego imienia 😉
anai szczerze Ci powiem, że nie zapamiętałam jego imienia i bardzo podoba mi się wersja z Szarakiem  🤣 


Niedługo będę zrzeszona z klubem i chyba będę miała treningi z p. Bogdanem Wróblewskim. Znajoma bardzo mi poleca, a skoro i tak jeździ do sąsiadów to może się załapiemy 🙂 W końcu zaczniemy trenować pod czyimś okiem 🙂
Jak na razie trwają przygotowania do Owczarni i Stada Ogierów w Starogardzie 😉
Faktycznie, przepraszam za błąd 4 latki do L1 tylko.
Wiele razy widziałam jak startowały w P i to mnie zmyliło  😉
somebody, bo pod koniec  sezonu  sędziowie  często  przymykają na to oko 😉
Behemotowa, szkoda, że  mnie  nie będzie  w Owczarni,  akurat  4 wyjeżdżam  na urlop.  A nazywa się  Calicost  😉
Jak to nie ma jak zdrobnić - Kali albo Kostek 😁 😁
branka dzięki Tobie zapamiętam imię konia anai do końca życia 😀
anai kurde, liczyłam, że chociażtw Owczarni Cię złapie 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się