Końska Rewia Mody XVII (2023)

Beznadziejny ten nowy Eskadron. Pure to też była porażka. Zostaję przy Le Mieux. Ma ktoś może czapraki polskiej firmy Horss? Jak z jakością?
wątek zamknięty
Amber77, Horss takie se…
A nowy Eskadron do mnie nie przemawia ni czorta, wiec dobrze. Kolejne $$$ zaoszczędzone
wątek zamknięty
A jest gdzieś jakaś tabelka rozmiarowa Eskadrona? Zastanawiam się jaki mają wymiar te nowe czapraki dla shetty i to samo ochraniacze.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
21 lipca 2023 19:36
Amber77, koleżanka jeden kupiła, to na pierwszej jeździe oderwały się jej szlufki na popręg.
wątek zamknięty
uszatkowa   Insta: kingaielif
21 lipca 2023 21:56
Piękny ten cieplutki beż. Ale jaka cena... Nie jestem na bieżąco z cenami cottonów, zatrzymałam się na cenach 120 zł. Platinum jest droższy czy teraz wszystkie kolekcje takie drogie?
wątek zamknięty
IMO Eskadron najlepszy od czasów Heritage 2020, ale nadal nie na tyle, żebym była zainteresowana kupieniem czegokolwiek. No, może ta czerń albo koniakowy cotton, ale nie za takie pieniądze 😜
wątek zamknięty
Ja kupiłam w zeszłym roku cottona Dove Blue i po jednym praniu już jest zeszmacony trochę. Dla porównania PSoS po tym samym cyklu prania jak nówka sztuka..
Cottony to tylko na jakichś większych wyprzedażach, w cenie regularnej szkoda kasy.
wątek zamknięty
Nie lubię Eskadrona ale ten piękny koniakowy kolor mnie kusi - opcja Cotton DL + owijki zamówiona zobaczymy najwyżej będzie zwrot
wątek zamknięty
Piękny koniakowy kolor.
IMG_3674.jpeg IMG_3674.jpeg
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
26 lipca 2023 12:05
Popełniłam Cognac'a... 🤣🙈
#nieuczęsięnabłędach
wątek zamknięty
Mnie jednak kusi popełnić kantar... 🤡🤦


Kuniaa, Moon, - nie dziwię się, kolor piękny! Oby się dobrze sprawował 🙂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
26 lipca 2023 13:21
keirashara, jeżu kantar Cognac też mi się najpierw przykleił do koszyka... Ale się opamiętałam w porę 🤔😂
wątek zamknięty
Moon, - u mnie cognac na szczęście odpada, bo kiedyś popełniłam coś swojemu w tym kolorze i ekhem, szybko to odsprzedałam 🤣 ale ten czarny... z plecionką lub tym efektem skóry to hmmm, hmmmm... jeszcze muszę jechać wymienić kantar, który miał być na padok, ale full okazał się być małym cobem, a już mają tą kolekcję 🙈
No i oczywiście bardzo mi potrzebny jakiś dziesiąty kantar do wyglądania ładnie na jednego konia, nie? 😂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
26 lipca 2023 13:45

No i oczywiście bardzo mi potrzebny jakiś dziesiąty kantar do wyglądania ładnie na jednego konia, nie?

O to to! Mam dwa kantary "na wyjście" w dodatku w podobnej palecie kolorów... Więc nie potrzebuję kolejnego kantara, nie potrzebuję kolejnego kantara, nie potrzebuję kolejnego kantara, nie potrzebuję kolejnego kantara, nie potrzebuję kolejnego kantara, nieee! 🤣😜
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
26 lipca 2023 13:46
Moon, Ja nigdzie nie wychodzę, a też mam 2 "na wyjścia" 🤣
wątek zamknięty
Dwa? Mam 4 eskadrony z futrem, brokatowy bez futra, czarny skórzany, jeden "owca wszyndzie" do transportu i czarnego brokatowego futerkowego lovequistarian na "trochę bardziej wyjściowe codzień". Do tego wiadomka, dwa padokowe i jeden osobno do czyszczenia.
W zimie mnie naszło, że w sumie taki klasyczny skórzany, brązowy byłby czad...

Dwa wyjściowe to nic 😂

Gdzie się można zgłosić na leczenie?
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
26 lipca 2023 14:04
keirashara, wygrałaś :P
No właśnie, wypadam dość blado przy Tobie, hahaha. Poza dwoma padokowymi, które Kulisty nosi obecnie z frędzlami, no to do czyszczenia używam tych "wyjściowych" bo leżą w pace i się kurzą, chociaż sobie w stajni popatrzę na ładne szmatki 🙄🤣
wątek zamknięty
Moon, - mam to samo podejście, ale z racji, że praktycznie codziennie go spłukuje po jeździe lub przecieram spocone miejsca gąbką to nie używam wyjściowych futrzakow w lecie... a w zimie znowu jest błotnym potworem, więc też nie bardzo 😂
Także wyjściowe wychodzą z szafy na zdjęcia lub wyjazdy, a że wyjazdów ostatnio jakoś mało, bo koń woli weta czy coś, to wychodzą rzadko 🙄
wątek zamknięty
Co wy wiecie o wyjściowych kantarach :P
Ja "wyjściowych" mam chyba z 10... a poza wyjściami na trawkę za stajnię (ewentualnie na jakieś randomowe fotki dla funu), to nigdzie się nie ruszamy 😂
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
26 lipca 2023 14:36
keirashara, Tylko wiesz, ja mieszkam w lesie. Sama 😂 Wyjść nie ma, nie ma nawet sąsiada co by mógł popodziwiać z za płota 🤣 Ale czasem sobie te pikne skórkowe kryształkowe pozakładam i się sama zachwycam 😎
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
26 lipca 2023 14:44
To ze mną jest chyba już definitywnie źle 😅🙈 bo ja np. mam wielokrotnie gdzie się po lansować szmatowo, wyglądać zacnie itd .... ale jak przychodzi co do czego, to pakuję najbardziej normalne i nielansiarskie szmatki i robię wszystko żeby się w oczy nie rzucać 😅 . Efekt tego taki, że te najładniejsze czapraki wiszą jeszcze z metkami booo przecież nie nałożę przed publikę bo jeszcze "dowyglądamconiedoumie" 🙈
wątek zamknięty
Mam nowy kantar Eskadrona z zeszłego roku, który do tej pory nawet metek nie stracił.. 😂
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
26 lipca 2023 14:57
keirashara, a ja zastanawiałam się czy kupić jeszcze jakieś na wyjście, bo mam tylko domowy 😂

Czy do siwego łba ten czarny pleciony będzie pasować? 😝
wątek zamknięty
Pati2012, - kupuj, będzie! Czarny na siwkach jest top. Jedynie bałabym się, że on jest chyba taki aksamitny i ten materiał może paskudnie siwy kłak łapać, ale siwe w sumie zawsze wiadać 😅
Aleks, - ja tam zawsze "dowyglądam" sobie 😎 Nawet na zwykłe treningi z trenerką się staram. Kiedyś regularnie miałam kliniki z pewna sędziną to mi rzuciła, że ona w sumie zawsze czeka na to, w co tym razem będziemy z koniem ostrzeleni 😂 Jak mam jakiś ciulowy humor to też sobie ładnie ubiorę konika, żeby popatrzeć i pozachwycać się jaki ładny.
martrix, - na trawie też można powyglądać, czemu nie 😉
zembria, - no głowie w sumie chodzi o to, żeby nas cieszyło 😁
Fokusowa, - ja mam tak z ochraniaczami plaza tapue, bo nie mam ich do czego ubrać 😂 najlepsze jest to, że z rozpędu kupiłam komplet na cztery nogi, a w sumie od kontuzji i rozkucia zadow używam tylko przodów 🤦
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
26 lipca 2023 15:15
keirashara, Tak, dokładnie. I cieszy mocno 😎 Lubię konia ładnie ubrać, pozachwycać się jaki śliczny i pojechać w ciemny las 😅
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
26 lipca 2023 15:42
keirashara, no ja miałam taki okres, nie powiem, że na zwykłe treningi się szykowałam jak na podbój kosmosu 😉 . Sprawiało mi to mega radość, ale to była taka radocha w zastępstwie, substytut. Teraz jak mam tę prawdziwą radochę, której wtedy brakowało to nie przykładam tak wagi do szmatek 🙂 . Nie to, że nie lubię, lubię, no ale taki np Monaco Blue z ES leży nietknięty z metkami i wygląda bajecznie 😍 i w sumie nie przeszkadza mi to 😉 . Jednak postęp jest ponieważ Dark Sky został rozdziewiczony i od jakiegoś czasu jest w użytku, także i na Monaco przyjdzie pora 😉 i być może już wkrótce 😅 .
Wszystko powyżej zupełnie mi nie przeszkadza czegoś nowego kupić, żeby kolejka się czasem nie skróciła 😉 . Z tej kolekcji Eskadrona podoba mi się Velvet Crystal Platinum in black, czarno-miedziany. Zacny jest 😍 .
wątek zamknięty
Ja mam taki problem z kantarami, że mogę kupować jedynie te, które nie mają luźnego kółeczka do którego przypina się uwiąz. I niestety takich kantarów jest malutko na rynku 😓 mam dwa takie z eskadrona z kolekcji basic, wpadł mi w oko jeden kentucky a tak to zwykłe noname
wątek zamknięty
patkahm, - ooo, a czemu tak?
Aleks, - mnie tam ciągle jara ubieranie konika ładnie, od razu się lepiej czuję na treningu 🤷
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
26 lipca 2023 17:56
keirashara, no ja uważam, że to jest super generalnie tak czy siak bez względu na powód, jak jest radość to wszystko w porządeczku 😁 .
wątek zamknięty
keirashara, bardzo irytuje ją to kółeczko i kantary przeżywają max 2 tygodnie używania. Potrafi taki kantar perfidnie zniszczyć by nie można było naprawić. Ten typ tak ma
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.