Zjawiska paranormalne, metafizyczne, wykraczające poza ogólnie rozumianą naukę

Tomaszek   Po wieloletniej przerwie choroba o nazwie "jeździectwo" nawróciła i bardzo szybko postępuje u mnie..
09 grudnia 2023 23:09
Cześć,
Próbując znaleźć cokolwiek w tematach najbliżej dotarłem do wątku aktywnego w 2009. Pozwolę nie bawić się w archeologię tylko założyć nowy. Bode nie manuj mnie za to albo tradycyjnie mode nie banuj.
Określiłbym siebie jako człowieka raczej twardo stąpającego po ziemi, do religii mi zdecydowanie daleko, co nie znaczy, że totalnie neguję cokolwiek poza tym co widzimy tu i teraz. Miałem w dawnych latach parę dziwnych zdarzeń, które wydają się niewyjaśnione do dzisiaj, jakiś czas temu kolega, któremu pomagam w ciężkiej chorobie opowiedział mi też historię o swoim ojcu, który po śmierci nawiedzał rodzinę. Nie o tym jednak.

Wczoraj wracając ze stajni włączyłem na chwilę mapę w telefonie. Ot tak, kompulsywnie, po prostu kliknąłem kolejny raz w ciągu dnia. Ku mojemu zdziwieniu pokazało przez sekundę miejscowość "X". Po chwili zniknęło. "X" to jest miejscowość gdzie pewien schorowany Pan hoduje konie i od niego zakupiłem jakiś czas temu konia, niestety trzeba było czekać na wtórnik paszportu. Dzisiaj raz dzwoniłem, nie odbiera. Parę godzin później, no niestety telefon nieaktywny. Dotychczas kontakt był całkowicie normalny, jak nie odbierał to oddzwaniał.

Jutro się wybieram do tego hodowcy. Mam nadzieję, że wszystko gra i zamiast spotkania z koronerem po prostu sprawię człowiekowi nieoczekiwaną miłą wizytę, ale nastawiam się na najgorsze i będę musiał zająć się jego końmi.

Update oczywiście jutro jak tam pojadę, ale czy ktoś z Was miał takie doświadczenia, że ktoś umarł o godzinie X i o tej godzinie zdarzyło się coś nietypowego?
Tomaszek, i jak sytuacja z tym panem? Byłeś u niego?
Tomaszek   Po wieloletniej przerwie choroba o nazwie "jeździectwo" nawróciła i bardzo szybko postępuje u mnie..
14 grudnia 2023 15:50
IskraADHD, Byłem, byłem, jest żyw i zdrów, ale dobrze, że zadzwoniłem bo akurat przydała się moja pomoc.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się