Igrzyska Olimpijskie 2024 Paryż

No łezka poszła:
"Podobalo" mi sie ze przy sekcji o ujezdzeniu nawet kadr z koniem/z zawodów nie poszedł.

Ale tez, czekam na kolejny odcinek 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
08 maja 2024 08:40
Z branżowego punktu widzenia: naprawdę szacun za ogarnięcie i jakość całego video :-)
Moon, no nie.
Też tak to odebrałam.

Ogólnie to od jakiegoś czasu ja przynajmniej zauważam spore zmiany w działanich PZJ. Mają fajną babeczkę od promocji,coraz więcej jest eventów z ich udziałem, robią panele, edukację.
Moon   #kulistyzajebisty
08 maja 2024 10:29
kotbury, prawda.
Jako grafik, powiem że da się na to patrzeć 😉
(Tu od razu przypomina mi się film „promocyjny” pride, sorry, shame of Poland sprzed kilku lat… hatfu. 🤐😉
Ja trochę wypadłam z obiegu, jak u nas z reprezentacja na skoki ? Bo widzę Homerun i Chinta, a przecież pierwsza sprzedana ? A druga para się "rozstała ". Jak to wygląda obecnie ? Z ujezdzeniowcami tez cos było swego czasu, nie ?
Mateusz Cichoń stracil Herzregenta (kolka), Żanci Romantik sprzedany, nie wiadomo jak bedzie ze zdrowiem Rona Magdy Jury wiec rzekłabym że kadra ujezdzeniowa poki co w rozsypcde
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
08 maja 2024 13:18
xxagaxx, jak wyżej. Ale do kandydatów do kadry ujezdzeniowej dołączyła np. Sysojeva która ostatnio dostała obywatelstwo. Nawet nieźle jej idzie, ostatnio się w Hagen na podium nawet załapała
xxagaxx, I jeszcze był blast from the past w postaci powrotu Rapcewicza na CDI. Żaneta Skowrońska ma też nowego konia GP, więc może akurat
xxagaxx, Oprócz tych dwóch wspomnianych jeszcze 6 par spełniło minimum:Maksymilian Wechta/Chepettano, Dawid Kubiak/Flash Blue, Adam Grzegorzewski/Issem, Marek Lewicki/La Pezi, AndrzejOpłatek/Diaroubet i Tomasz Miśkiewicz/Stakkato Lazar
Remson,

Czy ja wiem czy w rozsypce, minimum spełniły na pewno Sysojeva/Maxima Bella, Susanne Krohn/Titolas, Milczarek/Guapo, Szulc/Breakdance i Skowrońska z Love Me, plus chyba jeszcze 1 czy 2 pary, więc na pewno jest z kogo wybierać
_mpradi

asz racje, zle sie wyrazilam, chodzilo mi o ta ekipe ktora była na filmie ze ona jest w rozsypce.
Dzięki za update😊


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się