Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

magda mi też! i to bardzo...
wątek zamknięty
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
15 sierpnia 2010 23:11
magda - mi tak samo! Byłam u swojego łosia dzisiaj pierwszy raz po tak długiej przerwie, nigdy nie wyjeżdżałam na dłużej niż 3 dni, a nie było mnie tydzień, rany, jak się stęskniłam za swoim spaślaczkiem! Po koniu widziałam, że się ucieszył, rżał jak tylko odchodziłam, przytulał, miział.
Brakuje mi strasznie normalniej jazdy, na SWOIM koniu, bo wiadomo, że to inaczej 🙁

Qslaw ma się dobrze, 'trochę' mu się przytyło i spadło z mięśni, mam nadzieję że szybko to odrobimy. Już kłusujemy 15min (po twardym i troszkę po miękkim) a od dzisiaj sam stęp - ściągnęłam podkowy bo już sporo po terminie kucia i czekam na kowala i się doczekać nie mogę, a nie chcę żeby się podbił dlatego tylko stępujemy 🤬 Na dniach przyjedzie kowal i znów zaczniemy kłusować. Na początku września wizyta weta, ciekawa jestem jak to wygląda, czy już możemy wracać do normalnej pracy po miękkim, czy czekają nas jeszcze spacery.
Tak mi brakuje jazdy na nim, wylewania potów i łez, nawet tych złych dni kiedy nie mogliśmy się dogadać.... 😕
wątek zamknięty
no ja sie spaceruje nadal... wsiasc bym miala na co ale nie mam ochoty do dalszej stajni jechac...
wątek zamknięty
a ja nawet nie bardzo mam na co wsiąść 🙁 czasem, dzięki uprzejmości znajomych zdarzy się okazja, ale to nie to samo...
wątek zamknięty
Jessy - trzymam kciuki za Qsława, to już niedługo i znowu będzie jak kiedyś 🙂
Burza - gratulacje - świetnie się prezentujecie, Piorun rewelacyjnie wygląda, a  Ty - jak nastolatka 🙂

A my pozdrawiamy letnio cały kącik - miało być deszczowo dziś u nas, zamiast tego od gorąca lał się pot:

wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
16 sierpnia 2010 04:46
Wiem, że ma być elegancko, ale czy zawodnik nie może wyglądać schludnie bez fraka?
No cóż, czepialska jestem, upierdliwa maruda, już się wyłączam  😉

najlepiej jeszcze bez paska po ciśnie i z powiewającą na zewnątrz koszulą podczas przejazdu,bo przecież gorąco  🍴

caroline, Koniczka - proszę mi tu nie insynuować,że wszystkie skoczki to niechluje  🤬 😉 parafrazując: "i skoczek!bo każdy skoczek to niechluj!" (*" i pijak!bo każdy pijak to złodziej"/z filmu "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" :lol🙂
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
16 sierpnia 2010 07:16
Ktoś, toż ja tu słowa o skoczkach nie piszę!
wątek zamknięty
hihi, a dopiero co była dyskusja gdzieś o tych koszulach - 😉, ja jakoś mam okazję oglądać trochę skoczków którzy zawsze schludnie i elegancko wyglądają, ale fakt, że generalnie to tylko czekają na pozwolenie na zdjęcie fraków 😉
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
16 sierpnia 2010 07:55
Koniczka, ale piszecie,że jak się komuś elegancja nie podoba,to może sobie skoki jeździć 😉
epk - bo koszule są bardziej lansiarskie 😡 😉
wątek zamknięty
aaa, to już mi wszystko wyjaśniłaś 😉
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
16 sierpnia 2010 07:59
Ktoś, pokaż mi gdzie JA to napisałam 😎
wątek zamknięty
Szyszka   szczesliwa studentka HOPALu:)
16 sierpnia 2010 08:40
Nie, nie, skakać nie zamierzam.
Wiem, że ma być elegancko, ale czy zawodnik nie może wyglądać schludnie bez fraka?
No cóż, czepialska jestem, upierdliwa maruda, już się wyłączam  😉
Macie rację, trzeba się poddać świętym przepisom ujeżdżeniowym. 🙂


Nie wyglada sie schludnie bez fraka, jak dla mnie biala bluzka i spodnie bez fraka wygladaja troche jak.... pizama 😉 nie wyobrazam sobie cylindra na lbie i pizamy 😀
wątek zamknięty
Jessy, ale to wszystko już coraz bliżej! Ciesze się, że już możecie kłusować 🙂

epk, hehe dzięki 😀 przynajmniej kask mnie odmładza 😀 cudna fota! jaka pełnia szczęścia 🙂

Ktoś, mea culpa źle się wyraziłam 😀 myślałam o tym zdejmowaniu fraków 😉

wątek zamknięty
I mozna dopasowac do kolorystyki czapraka, no nie ??
😉
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
16 sierpnia 2010 12:48
Jasnowata, serio, startuj w skokach jeśli Ci takie rzeczy przeszkadzają, w uj ma być elegancko i nie ma zmiłuj 🙂
to Burza napisała niedobra  🤬
Koniczka, oj Ty czy nie Ty :P ważne,że mi się gdzies w oczy rzuciło 😉
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 sierpnia 2010 12:54
Dobrzy ludzie z Warszawy!

ZŁO Dobro Dobro Strzyga Forester będzie w przyszły wtorek, tj. 24.08 atakować stolicę. Gdyby znalazł się ktoś chętny, wiecie co robić 😀
wątek zamknięty
epk Rudy fenomen, aaa  😍 💘
wątek zamknięty
Shantowa, dzięki  :kwiatek: i za to co napisałaś w ZNK 🙂

A jak idzie szukanie konia - bo rozumiem, że to dla Ciebie oglądaliście tą kobyłkę? I jak Shanti? Lepiej?
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
16 sierpnia 2010 20:26
epk nie mogę się powstrzymać  😁 Śliczny macie naczółek 😍


Ja mam w końcu jakieś fotki nadające się w miarę do pokazania. Przerzuciłyśmy się z haka na smakowe łamane wędzidło i jest cacy. Choć w teren to ja na nim na pewno nie pojadę  😉

O dwóch takich co poszły pojeździć...

Pokłusowały

Pogalopowały


Kucyk 😁

Poudawały miszcza wiochy i okolic. Co podskoczysz?


I jedno sukienkowe 🙂
wątek zamknięty
epk nie ma za co, sama prawda :kwiatek: Z shanti lepiej, lepiej.. Idzie na dożywotnie łączki pod opieką kadry wykwalifikowanych osób i wetem pod telefonem więc jestem szczęśliwa - no i blisko wrocławia, więc odziedziny będą jak najczęściej będę mogła 🙂 A Shanti się podoba to byczenie na padoku. 😁

A co do kupna, to faakt dla mnie. Za 2 tygodnie jedziemy ją 'odebrać'  💃 💃

helcia, muszę się do Was wybrać! Super macie tereny do "wyżycia się na aparacie" 😁 Zreszta.. mam trochę zdjęc Co to z padoku, nie wiem czy Ci Plejadowa mówiła. 🙂 Te zdjęcie w kłusie 💘 Kobyła przybrała troche, co?  🙂
wątek zamknięty
Shantowa, to super - bardzo się cieszę z takiego obrotu sprawy z Twoją kobyłką - jedną i drugą w takim razie 😉. A gdzie zamierzacie spędzić zimę? Powrót na stare śmieci, czy zostajecie tam gdzie jesteście?
wątek zamknięty
epk Też się cieszę z obrotu spraw, dla Shanti to najlepsze rozwiązanie. Zostajemy, zostajemy. W końcu na tymiankowej już rok srogiej zimy wytrwałam, to w WKS'ie nie będzie źle. Szczególnie, że kobyła nie zajeżdżona - póki co praca nad sobą, bo kobył troche nie ogarnięty w sprawach człowiek-koń. (chociaż, Deb mi mówiła ze jest lepiej 🙂 ) Możliwe, ze będziemy jeździć 1/2 razy w tyg. na hale. Zobaczymy 🙂 A jak z Tobą? U Ciebie też hali nie ma, nie?
wątek zamknięty
Burza pięknie się prezentujecie, szacunek!


A mnie tu znów dosyć trochę nie było, dlatego też się przypomnimy:



wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
16 sierpnia 2010 21:28
Nie dobra Plejadowa nie powiedziała 🤬. Shantowa zapraszam 🙂. A C raz chodzi ładnie tak jak dzisiaj (no miała w galopie chwilowego foszka i próbowała mnie przewieźć, bo dupka zapiekła na prostej  🙄 ), albo chodzi odgięta i spieta że pożal się boże. Mamy małe problemy z rozluźnieniem, ale pracujemy  😉. Miło słyszeć, że przybrała 🙂 Gdyby nie była tak cholernie uparta może szybciej by szło wyrabianie odpowiednich mięśni 😉
Blondek dobrze blondas wygląda 🙂
wątek zamknięty
kasztankaija   Love you more and more and more.
17 sierpnia 2010 07:27
często czytam, ale nie pisze, wiec wpadłam tylko przypomnieć jak wyglądamy 😉

[img]http://[/img]

Uploaded with ImageShack.us
wątek zamknięty
Burza, ale Ty sobie chyba żarty stroisz, tylko dwa zdjęcia?
Ale pięknie wyglądaliście, aż mnie zazdrość zżera 😉
wątek zamknięty
Kasztankaija cudne rude, ja się domagam większej ilości fotek ! 🙂
wątek zamknięty
kasztankaija   Love you more and more and more.
17 sierpnia 2010 14:08
shakeyourbody prosze bardzo!  😀

z naszym ała, teraz sie już świetnie zagoiło

[img]http://[/img]

Uploaded with ImageShack.us
wątek zamknięty
kasztankaija
Ał, co jej sie w szyjke stałoo?
wątek zamknięty
Blondek, dzięki, wierzę że doczekam waszych startów 🙂

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.