To ogłoszenie jest nieaktualne!

Hotel dla koni, pensjonat dla koni

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Oferujemy dwa wolne boksy dla koni.

Gwarantujemy świetnej jakości siano, zawsze zielone, pachnące i niepylące. Czyste boksy, ścielone "na fulla", codziennie sprzątane i dościelane. Do każdego konia podchodzimy indywidualnie - suplementacja, specjalna dieta, derkowanie, zawijanie itp. nie stanowi dla nas problemu. Konie są codziennie padokowane, do oporu, latem dostęp do pastwisk. Na wybiegu wiata, poidła, stały dostęp do siana w 4 stanowiskach.

Nasza stajnia wyposażona jest w duże i przestronne boksy 5x6 m. Stajnia murowana łączy najlepsze cechy stajni angielskiej i korytarzowej, mamy dwa w jednym, co jest wygodnym rozwiązanie dla jeźdźca i zdrowym wyborem dla konia. Budynek jest izolowany - zimą jest stosunkowo ciepło, a latem chłodno.

Świetne miejsce dla emerytów i koni "specjalnych" (choroby układu oddechowego, kopyt, dokuczliwe kontuzje). Wierzchowce, które mamy w hotelu mieszkają u nas od lat.

Dla jeźdźca oferujemy oświetloną ujeżdżalnię, siodlarnie, prywatną pakę jeździecką oraz łazienkę. Wokół stajni piękne tereny, 3 minuty stępem od ośrodka.
Stajnia kameralna, dobrze wentylowana, a przede wszystkim czysta i bezpieczna.

Stajnia 35 km od centrum Szczecina, świetny dojazd autostradą, ośrodek pod samym Goleniowem. 4 minuty piechotą od stajni dworzec PKP - stałe połączenia ze Szczecinem w dogodnych godzinach. Droga w jedną stronę wynosi niecałe 30 minut.

Informacje

Ogłoszenie dodane 04 grudnia 2018 o 16:36
Odświeżone 04 maja 2019 o 19:50
Wyświetlane do 03 czerwca 2019

ID ogłoszenia: 149756
Liczba osób obserwujących: 6
Liczba wyświetleń: 706

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama