» Forum » Galeria » Ogłoszenia » Katalog stajni » Szmatoholicy » Rewia mody

Pensjonat dla koni 30 km z centrum Gdańska

Kategoria Pensjonaty, stajnie
Lokalizacja pomorskie
Opis
Jesteśmy kameralną stajnią co pozwala nam poznać i zadbać o każdego konia z osobna. Oferujemy 6 ha pastwisk podzielonych na duże kwatery do całodobowego przebywania koni. Pastwiska mają dostęp do wody i cienia. Teren graniczy z lasem. Poza sezonem pastwiskowym konie mają odstęp do siana bez ograniczeń.
Chętnie przyjmiemy na odchów źrebaki i młodzież, gdyż sami co roku mamy kilka wyźrebień. Jak wiadomo wychów młodych z rówieśnikami w większym stadzie zapewnia im prawidłowy rozwój psychofizyczny.
Warunki są również wspaniałe dla koni starszych, rekonwalescentów lub roztrenowanych; zbierających siły na kolejny sezon sportowy. Mamy tez pozytywne doświadczenie z końmi z RAO (COPD) - konie przestają u nas kaszleć:)
Wiedza i wieloletnie doświadczenie obsługi pozwala na harmonijna współpracę pomiędzy końmi i ludźmi. Dbamy o naszych pensjonariuszy. Do posiłków podajemy dodatki wg. życzenia właściciela (także na mokro). Jest możliwość zlecenia nam wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych i pracy z ziemi za dodatkową opłatą. Regularnie odwiedzają nas weterynarze i podkuwacz.
Ceny:
Oferta wolnowybiegowa lato- Całodobowy wypas na pastwisku, raz dziennie kontrola koni - 450zł / mc od maja do września
Oferta wolnowybiegowa zima- Całodobowy wypas na pastwisku,siano bez ograniczeń, 2 x dziennie owies, raz dziennie kontrola koni - 550zł / mc od września do maja
Oferta pensjonatu ze stajnią - Całodzienny wypas na pastwisku, siano + owies, nocowanie w przestronnej stajni murowanej, boksy o wymiarach 3x2,7m - 650zł / mc
Zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/#!/pages/Stajnia-Platina-Platina-Stable/225117787643620?fref=ts
Lokalizacja: znajdujemy się w miejscowości Wyczechowo na trasie z Żukowa na Kościezynę. 33 km do centrum Gdańska, 13 km do Żukowa.
Galeria zdjęć
Dane kontaktowe i inne informacje
Osoba kontaktowa Karolina
Telefon 605034878
Adres e-mail pilk@o2.pl
Numer gg
Użytkownik re-volta.pl k2arola
Zobacz inne ogłoszenia
Wyślij wiadomość (PW)
Zobacz profil na re-volcie
Obserwowane ogłoszenie Nie [musisz się zalogować]
Podziel się na facebooku
Ogłoszenie dodane 2018-01-12
Ogłoszenie aktywne do dnia 2018-02-11
Liczba odsłon 2900
Liczba obserwujących 8
Ogłoszenie nieregulaminowe? Kliknij, aby zgłosić

Reklama
 
Copyright © re-volta.pl 2018 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści wyłącznie za zgodą.
Regulamin ogłoszeń: regulamin           Oferta dla reklamodawców: reklama
Czas: 0.05453     Pamięć: 3,249.16 kb / 3,584.00 kb