» Forum » Galeria » Ogłoszenia » Katalog stajni » Szmatoholicy » Rewia mody

Wakacje z PASJĄ

Kategoria Inne
Lokalizacja dolnośląskie
Opis
Serdecznie zapraszamy na cudowne Wiejskie Wakacje z Końską Pasją
Gdzieś na Końcu świata ...Tam gdzie człowiek i zwierzę stają się przyjacielem.....Tam gdzie każdy z Nas pragnie aby czas stanął w miejscu ... Tam gdzie każdy jest równy sobie bez względu na status majątkowy czy gatunek.....Tam gdzie każdy zostanie mile powitamy ...Pomiędzy polami i lasami, za torami na skraju małej wsi Gierałtów jesteśmy MY !!
Urokliwe Gospodarstwo, pyszne swojskie jedzonko, rodzinna, pełna życzliwości atmosfera oraz czas spędzony wraz ze zwierzętami sprawią, że wrażenia z wakacji u nas będą niezapomniane!!!
Dzieci obcują u nas z przyrodą odkrywając jej tajemnice i poznają zwyczaje wszelakich zwierząt, w tym również tych leśnych. Gospodarstwo nasze zamieszkują nie tylko konie, ale także koty, psy a już niebawem poszerzymy je o mini zoo. Więc oprócz nauki jazdy konnej, dzieci mają okazję zasmakować prawdziwego wiejskiego życia!
Uczestniczą w codziennych pracach związanych z karmieniem i pielęgnacją zwierząt, a także mają przywilej spróbować ekologicznego, najzdrowszego jedzenia, w tym warzyw prosto z ogródka!
Przyjmujemy nie więcej niż ośmioro dzieci na turnus , co sprawia że każdemu z nich jesteśmy w stanie poświęcić czas indywidualnie.
Zapraszamy dzieci od 8 roku życia na turnusy 7 lub 14 dniowe.
Każdy turnus zaczynamy w niedzielę o godz. 16 przyjazdem, a kończymy obiadem w sobotę o godz. 15.00
Zapewniamy:
Ubezpieczenie OC i NNW
domowe posiłki dziennie
zakwaterowanie w przytulnych pokojach na wysokim poziomie
1 lekcję jazdy konnej dziennie ,
gry i zabawy z końmi
rzuty lassem,strzelanie z łuku
sesje fotograficzne
naukę pracy z koniem z ziemi metodami naturalnymi-praca z ziemi jest kluczem do poprawnej relacji człowiek-koń, zdobycia zaufania i szacunku przez konia w stosunku do człowieka
zajęcia teoretyczne na temat żywienia, pielęgnacji i treningu koni
praktyczną naukę kiełznania, siodłania i pielęgnacji koni
uczestnictwo w karmieniach i pracach stajennych
wyprawy terenowe
na zakończenie koński chrzest obozowy i ognisko
Zalecane wykupienie dodatkowego ubezpieczenia NNW
Dostępne terminy:
I turnus 24,06-30,6
II turnus 01,07-7,07
III turnus 15,07-21,07
IV turnus 29,07-4,08
V turnus 5,08-11,08
VI turnus 19,08-25,08
VII turnus 26,08-01,09
Ilość miejsc ograniczona
*Chcąc być pewnym rezerwacji miejsca należy dokonać przedpłaty w wysokości 500 zł za turnus *
* możliwość kumulacji turnusów I i II, turnus IV i V oraz turnusów VI i VII **
zapraszamy
Kontakt 609201265
Cena za turnus 7 dniowy – 1250 zł
Cena za turnus 14 dniowy – 2200 zł
zapraszamy na Stajnia Końska Pasja Na Facebooku
Galeria zdjęć
Dane kontaktowe i inne informacje
Osoba kontaktowa Agnieszka
Telefon 609201265
Adres e-mail kokotaga@interia.pl
Numer gg
Użytkownik re-volta.pl Kartagina1
Zobacz inne ogłoszenia
Wyślij wiadomość (PW)
Zobacz profil na re-volcie
Obserwowane ogłoszenie Nie [musisz się zalogować]
Podziel się na facebooku
Ogłoszenie dodane 2018-01-09
Ogłoszenie aktywne do dnia 2018-02-08
Liczba odsłon 108
Ogłoszenie nieregulaminowe? Kliknij, aby zgłosić

Reklama
 
Copyright © re-volta.pl 2018 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści wyłącznie za zgodą.
Regulamin ogłoszeń: regulamin           Oferta dla reklamodawców: reklama
Czas: 0.01865     Pamięć: 3,256.84 kb / 3,584.00 kb