To ogłoszenie jest nieaktualne!

Instruktor/jeździec/luzak

Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
Opis ogłoszenia:
Witam. Szukam pracy w charakterze instruktora, luzaka bądź jeźdźca. Mam 20 lat i posiadam tytuł opiekuna kolonijnego, Instruktora Jazdy Konnej o specjalności Jazda konna, brązową odznakę jeździecką, certyfikat potwierdzający ukończenie kursu masażu sportowego 1 stopnia oraz prawo jazdy kategorii B. Konno jeżdżę od 8 lat, ale to w przeciągu ostatnich trzech lat zrobiłam największy progres.
Jako instruktor pracowałam już w kilku stajniach (Stajnia Sasek, Stajnia Alikante oraz Gospodarstwo Turystyczne Maltanka). W Maltance jeżdżę na co dzień i dorywczo pomagam w razie potrzeby. Prowadzę jazdy na każdym stopniu zaawansowania - od oprowadzanek czy lonż aż do samodzielnych jazd (w tym i skokowych i ujeżdżeniowych). Jestem młodą osobą, ale bardzo pracowitą i chętną do dalszego samorozwoju. Na jazdach miałam uczniów w różnych przedziałach wiekowych (od 4 lat do ponad 70). Nie mam problemu w nawiązywaniu kontaktu i nie chwaląc się uczniowie zawsze wychodzili zadowoleni z moich jazd. Zależy mi przede wszystkim na bezpieczeństwie i dojściu do harmonii między jeźdźcem a koniem. Staram się przekazywać uczniom jak najwięcej teorii, gdyż sama zaczynałam swoją przygodę jeździecką w stajni, gdzie nikt nie kładł na to nacisku. Miałam też styczność z hipoterapią - pomagałam w trakcie takich zajęć.
Jako opiekun kolonijny pracowałam całe dwa miesiące w roku 2017 w Maltance oraz jeden turnus w Ośrodku Jeździeckim Ekwador. Teraz aktualnie studiuję na Wydziale Bioinżynierii w Olsztynie kierunek "Zwierzęta w rekreacji, edukacji i terapii". U siebie w stajni jeżdżę głównie na młodych koniach, które trzeba wdrożyć w treningi, by potem z powodzeniem mogły wsiadać na nie dzieci z różnym stopniem zaawansowania. Ostatnio doprowadziłam 4 latka do parkurów wysokości Lki, które na treningach skakał z powodzeniem. Od kilku tygodni pomagam także przy zajeżdżaniu młodej kobyłki u siebie w stajni. Sama od czasu do czasu lubię pojeździć całkowicie bez ogłowia bądź na bezwędzidłówce, bardzo rzadko stosuje patenty. Prywatnie mam okazję jeździć na dość trudnej klaczy Katie, która za młodu startowała z powodzeniem w konkursach WKKW. To na niej wiele się nauczyłam i pobiłam swój rekord skoku, czyli 136cm. Na co dzień jeżdżę raczej parkury do 100cm, bądź pojedyncze przeszkody wyższe. Jeżdżę aktualnie bardziej pod kątem skokowym, ale bardzo chciałabym się rozwijać w różnych aspektach jeździeckich. W niedalekiej przyszłości planuję zrobić Srebrną Odznakę Jeździecką, by móc przystąpić do kursu Instruktora Szkolenia Podstawowego.
Bardzo chciałabym pracować z końmi i nie tylko. Kocham wszystkie zwierzęta, więc mogłabym się zająć także innymi zwierzętami gospodarskimi. Posiadam psa, który zawsze jeździ ze mną do stajni i jest obyty z końmi (jest także regularnie szczepiony) oraz nienagannie zachowuje się w towarzystwie obcych dzieci, ludzi bądź innych psów.
W związku ze studiami praca poza okolicami Olsztyna jest możliwa tylko w jakieś dłuższe weekendy bądź święta oraz wakacje. Praca z zakwaterowaniem i najlepiej wyżywieniem.
W razie pytań proszę pisać czy to na Facebooku czy na maila.

Informacje

Ogłoszenie dodane 24 września 2018 o 00:32
Odświeżone 10 lutego 2019 o 10:13
Wyświetlane do 12 marca 2019

ID ogłoszenia: 133825
Liczba osób obserwujących: 1
Liczba wyświetleń: 947

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama

Nie obserwujesz Obserwuj