Jazdy ze szkoleniowcem i sędzią PZJ

Cena: 40 zł
Lokalizacja: Śląskie
Opis ogłoszenia:
Kameralna stadnina w miejscowości Gostyń woj. śląskie zaprasza na treningi sportowe prowadzone przez oficjalnego zawodnika (tegorocznego finalistę i piątego zawodnika Akademickich Mistrzostw POLSKI), szkoleniowca i sędziego Polskiego Związku Jeździeckiego.

Więcej o instruktorce: http://ogloszenia.re-volta.pl/treningi-sportowe-anna-pilarska-szkoleniowiec-i-sedzia-pzj/o/91197/.

Cena jazdy wynosi 40zł (w przypadku zakupu karnetu (od 2 do 10 treningów) w przeliczeniu na pojedynczą jazdę koszty obniżamy o 5zł). i trwa OKOŁO godziny (parę minut w jedną czy w drugą stronę w zależności od rodzaju treningu), lub na treningi WOLTYŻERSKIE!, które trwają pół godziny. Stadnina dysponuje wymiarowym czworobokiem do treningów ujeżdżeniowych, oraz kompletem przeszkód. JAZDY PROWADZONE SĄ W GRUPACH MAX 2 OSOBOWYCH, CO GWARANTUJE INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO Z PODOPIECZNYCH.

Istnieje możliwość jazdy indywidualnej w cenie 75zł

Organizujemy i przygotowujemy do wyjazdów na zawody i odznaki PZJ. ORGANIZUJEMY EGZAMINY NA BRĄZOWĄ ODZNAKĘ (część: OPIEKA STAJENNA) PZJ. Możliwość zorganizowania wyjazdów w teren, w cenie treningu :)

Istnieje możliwość postawienia konia w pensjonacie cena 500zł/mies. (tel: 514-312-059), oraz treningu konia, przestartowania go w zawodach regionalnych i ogólnopolskich- zawodniczka posiada uprawnienia sportowe i w skokach i w ujeżdżeniu, pomoc w sprzedaży oraz kupnie wierzchowca (cena za wszelkie inne usługi ustalana indywidualnie).

UWAGA! jeźdźcy podczas treningów są chronieni dodatkowym ubezpieczeniem NNW :)

Kontakt ze mną możliwy jest zarówno mailowo (odpisuję ZAWSZE, jeśli odpowiedź do Państwa nie dotrze, znaczy, że jest problem z pocztą :) ), jak i telefonicznie, jednak telefon raczej odbieram "24h na dobę" i tą formę kontaktu preferuję ;)

Informacje

Ogłoszenie dodane 09 lutego 2018 o 15:33
Odświeżone 09 kwietnia 2019 o 21:25
Wyświetlane do 09 maja 2019

ID ogłoszenia: 56912
Liczba osób obserwujących: 11
Liczba wyświetleń: 8136

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama

Kontakt

Osoba kontaktowa: Anna Pilarska
Pokaż numer telefonu
Pokaż adres e-mail
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Aby wysłać wiadomosć, musisz się zalogować.
Kliknij tutaj
Profil na forum Re-Volta: Ani.ek Kliknij, aby zobaczyć
Nie obserwujesz Obserwuj