Kameralny pensjonat dla koni

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Posiadamy wolne boksy w stajni murowanej lub angielskiej, jako ściółki używamy dobrej jakości słomy, która jest regularnie wymieniana a boksy dezynfekowane.
W naszej stajni konie spędzają cały dzień na wybiegu gdzie mają STAŁY dostęp do siana (w paśniku) i wody, istnieje możliwość padokowania konia na oddzielnej kwaterze, wtedy siano zadawane jest w siatce. Konie wypuszczamy w małych grupach (4-5 konie) dobranych wiekiem i charakterem. Karmienie paszą treściwą odbywa się 2 lub 3 razy dziennie według zaleceń właściciela. W cenie pensjonatu oferujemy owies oraz wysłodki buraczane niemalasowane, podajemy również pasze i suplementy dowiezione przez właściciela. Na noc konie dostają siano luzem lub w siatce do boksu.

Niewątpliwą zaletą stajni jest brak szkółki i półkoloni w sezonie letnim oraz zgrana ekipa pensjonariuszy, lekarz weterynarii (hipiatra) oraz fizjoterapeuta i zoofizjoterapeuta koni na miejscu. Cały obiekt jest monitorowany, posiadamy dodatkowo 2 przenośne kamery przeznaczone do obserwacji koni chorych, kontuzjowanych itd. Dlatego nasza stajnia to dobre miejsce dla koni rekonwalescentów, wrzodowych czy kolkujących. Posiadamy odpowiednie zaplecze by zapewnić wymaganą opiekę takiemu koniowi.

Właścicielom oferujemy zamkniętą siodlarnię z kominkiem, altankę oraz miejsce na ognisko. Ogrodzony lonżownik do ćwiczeń na kole oraz plac do jazdy, myjkę zewnętrzną, koniowiąz na utwardzonym podłożu. W pobliżu stajni znajduje się piękny las, dlatego amator wyjazdów w teren odnajdzie się u nas doskonale.

Stajnia znajduje się w miejscowości Jabłonna ok 25 km od centrum Lublina.
Cena pensjonatu: 600 zł.
Numer kontaktowy: Konrad, 502 132 991

Informacje

Ogłoszenie dodane 12 czerwca 2019 o 10:26
Wyświetlane do 12 lipca 2019

ID ogłoszenia: 191120
Liczba osób obserwujących: 0
Liczba wyświetleń: 436

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama