To ogłoszenie jest nieaktualne!

Klacz do dzierżawy - ujeżdżenie i skoki - Poznań

  • Dzierżawa:
    Mam konia do dzierżawy
Lokalizacja: Wielkopolskie
Opis ogłoszenia:
Dressage Dreams oferuje do pełnej dzierżawy 9 letnią klacz Nigerię.
To cudo w kropki ;) ma ok. 163 cm w kłębie, jest delikatnej budowy, ma wspaniały, lekki i obszerny ruch. Jest super wrażliwa na pomoce, delikatna w pysku i uwielbia błyszczeć na czworobokach. Chodzi pod siodłem również bez ogłowia, umie kilka sztuczek ;). Ma dość duży temperament, bardzo energiczna i wrażliwa. Idealna dla lekkiego jeźdźca (najlepiej kobiety / dziewczyny). Bardzo dobrze ujeżdżona, dotychczasowe wyniki to 67-68% w kl L i 60% w kl. P. Skoki aktualnie do metra. 2 osoby zdały na niej SOJ. Jazda na niej to prawdziwa przyjemność. Zdrowa, nigdy nie kontuzjowana.
Cena dzierżawy obejmuje:
- pensjonat
- wszystkie niezbędne dodatki paszowe, suplementy itd.
- kowala / weterynarza
- golenie
- cały niezbędny sprzęt treningowy oraz stajenny (np. derki)
- plan treningowy dla danej pary opracowany przez Annę Wieczorkiewicz.
Cena nie obejmuje kosztu treningów. Oferujemy dzierżawę tylko w opcji pełnej dzierżawy, bez możliwości przeniesienia konia do innej stajni. Oferta skierowana jest do osób minimum 16 letnich, na poziomie umiejętności minimum kl. P w ujeżdżeniu. Możliwe starty w zawodach, zdawanie odznak. Uwaga, nie jest to oferta dzierżawy za koszty utrzymania, cena dzierżawy jest adekwatna do poziomu wyszkolenia konia i tego, czego się można od niego nauczyć! Jeżeli nie spełniasz kryteriów dzierżawy - zapraszamy w to miejsce na treningi!
Klacz stoi w nowo powstałym ośrodku ujeżdżeniowym ok. 20 km od Poznania (kierunek Rokietnica, Szamotuły) dysponującym stajnią murowaną z myjką wewnętrzną z ciepłą wodą, dwoma czworobokami zdrenowanymi, z bardzo dobrym podłożem i systemem nawadniania, zdrenowanym lonżownikiem z bardzo dobrym podłożem, kompletem przeszkód i cavaletti oraz pokojami gościnnymi nad stajnią. W planach na jesień 2018 r.: hala, solarium, sala szkoleniowa.
Posiadamy również inne konie do dzierżawy.
Więcej o nas na:
https://www.facebook.com/DressageDreamsPoznan/
http://dressagedreams.pl/
Zapraszamy!

Informacje

Ogłoszenie dodane 15 kwietnia 2018 o 15:14
Odświeżone 22 sierpnia 2018 o 19:25
Wyświetlane do 21 września 2018

ID ogłoszenia: 100872
Liczba osób obserwujących: 0
Liczba wyświetleń: 2058

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
Nie obserwujesz Obserwuj
reklama