KONIE I KUCE. PORADNIK ENCYKLOPEDYCZNY


Lokalizacja: Wielkopolskie
Opis ogłoszenia:
KONIE I KUCE. PORADNIK ENCYKLOPEDYCZNY

"Nauka Jeździectwo Opieka Anatomia Rasy

Pod. red. Bertrandy de Perthuis

Wyd. Larousse 2003
Wszechstronny poradnik dla miłośników koni. Zapoznaje z fizjologią i psychiką zwierzęcia, wyjaśnia zasady hodowli, wprowadza w świat jeździectwa. Starannie wydany, pełen pięknych zdjęć i poglądowych szkiców.


PORADNIK ENCYKLOPEDYCZNY KONIE I KUCE - jak pisze w przedmowie jego redaktor Bertranda de Perthuis - skierowany jest do wszystkich miłośników koni, do jeźdźców zarówno początkujących, jak i doświadczonych. Dzięki współpracy wielu specjalistów (przewodnik) prezentuje rozmaite aspekty jeździectwa, od zagadnień najbardziej ogólnych po szczegółowe, nie pretendując przy tym do wyczerpania tematu, jako że nikt nie może powiedzieć, że o koniach wie już wszystko.

PORADNIK ENCYKLOPEDYCZNY KONIE I KUCE jest wszechstronnym kompendium poświęconym koniom i kucom. Umożliwia zrozumienie zachowań konia, poznanie jego anatomii, najczęstszych chorób i ich leczenia; zawiera również charakterystyki ras koni i kuców, omawia problemy opieki i hodowli, zawiera podstawy nauki jeździectwa oraz informacje na temat wyższych poziomów sztuki jeździeckiej, a także wiadomości o licznych dyscyplinach sportowych z udziałem konia i kuców.

Ostatni rozdział, specjalnie przeredagowany i uzupełniony zmyślą o polskim czytelniku, przynosi omówienie zagadnień prawnych i kwestii ubezpieczeń, zawiera informacje o sposobach zdobywania kwalifikacji w zawodach związanych z koniem, a także liczne przydatne adresy instytucji i stowarzyszeń. Całość uzupełnia słowniczek najważniejszych i najczęściej spotykanych terminów związanych z końmi, pozwalający rozszyfrować żargon fachowych "koniarzy"."

Książka jest nowa. Idealnie nadaje się na prezent dla młodej osoby. Cena 50 zł.

Zapraszam do reszty moich ogłoszeń! Do zakupu minimum dwóch rzeczy dorzucam gratisy.
Wysyłka do 24 h od zaksięgowania wpłaty.

Informacje

Ogłoszenie dodane 06 lutego 2018 o 09:29
Odświeżone 23 marca 2018 o 12:16
Wyświetlane do 22 kwietnia 2018

ID ogłoszenia: 56716
Liczba osób obserwujących: 0
Liczba wyświetleń: 829

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora

Kontakt

Pokaż numer telefonu
Pokaż adres e-mail
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Aby wysłać wiadomosć, musisz się zalogować.
Kliknij tutaj
Profil na forum Re-Volta: jultomte Kliknij, aby zobaczyć
Nie obserwujesz Obserwuj
reklama