» Forum » Galeria » Ogłoszenia » Katalog stajni » Szmatoholicy » Rewia mody

Windsor II profesor

Płeć Wałach
Wiek ur. 2007 / 10 lat
Wzrost 162 cm
Maść gniada
Rasa SP szlachetna półkrew
Ojciec CALDERON old / CAROLUS I hol
Matka WHOOPEE sp / CHEENOOK hol
Cena 17000 pln
Lokalizacja podkarpackie
Przeznaczenie sportowe
Hipoterapia
Hodowla
Rajdy
Rekreacja
Skoki
Ujeżdżenie
Western
WKKW
Zaprzęgi
Opis
Sprzedam 10letniego wałacha o świetnym pochodzeniu (https://www.bazakoni.pl/windsorii-calderon-whoopee). Koń poprawnie zbudowany, symetryczny, bardzo dobrze umięśniony - w ciągłym, regularnym treningu od stycznia br. Skacze parkury 110 cm, pojedyncze skoki 130 cm nie stanowią dla niego problemu. Posiada super technikę skoku. W przeszłości chodził konkursy klasy L. Idzie pewnie na przeszkodę, rzadko zdarza mu się zrzucić. Łatwy w prowadzeniu, elastyczny, dobrze ujeżdżony i ładnie ruszający się, posiada wyjątkowo wygodne chody. Świetnie odnajduje się w pracy ujeżdżeniowej, na drągach i cavaletti. Ujeżdżony na poziomie klasy P/N (żucie z ręki, ustępowania w stępie i kłusie, zagalopowania ze stępa, trawersy i renwersy, zwroty na zadzie i przodzie, skrócenia i dodania w każdym chodzie, cofanie, pojedyncze lotne zmiany nogi i inne). Jest raczej do pchania niż wstrzymywania.

Windsor ma wzorowy charakter, jest niesamowicie spokojny zarówno w obejściu (nie kopie ani nie gryzie), jak i pod siodłem (nigdy nikogo nie zrzucił, nie bryka i nie buntuje się). Nie boi się samochodów ani tirów, chodzi w tereny sam i z innymi końmi. Przy kowalu i weterynarzu nie sprawia żadnych problemów. Codziennie padokowany i wyprowadzany na karuzelę, regularnie szczepiony, suplementowany (wspomagająco i ochronnie na stawy), odrobaczany i strugany, kuty na przody. Zęby robione w marcu tego roku. Nie przechodził kontuzji, nigdy nie kolkował. Koń miał flegmonę, po której została jedynie estetyczna wada w postaci lekko pogrubionej tylnej nogi (opuchlizna po intensywnym ruchu schodzi), co nie przeszkadza w użytkowaniu konia i jego treningu. Poza tym koń zdrowy, aktualne badania krwi w normie, pod stałą opieką weterynarza. Na życzenie i koszt zainteresowanego udostępniam konia do wszelkich badań.

Cena do negocjacji, zależy mi na czasie. Koń do obejrzenia pod Rzeszowem. Sprzedam tylko w odpowiedzialne, dobre ręce, osobie na poziomie min. brązowej odznaki, mającej zrównoważony dosiad i potrafiącej pracować z koniem. Koń idealny dla amatora szukającego spokojnego i bezpiecznego kompana do jazdy rekreacyjnej i małego sportu.

Koń nie jest do dzierżawy - tylko sprzedaż! Możliwa też wymiana na klacz pow. 170 cm, 5-10letnią z dobrym skokowym, zachodnim rodowodem. Klacz ponadto musi startować min. N klasę w skokach z możliwościami na więcej. Mile widziane starty także w ujeżdżeniu. Klacz nie może być po kontuzji, ale przymknę oko na drobne mankamenty zdrowotne nieprzeszkadzające w użytkowaniu sportowym. Możliwa wymiana z dopłatą z mojej strony.

Wideo:
http://www.youtube.com/watch?v=lNb8i1hxJeo
https://www.youtube.com/watch?v=bKfqavKFKdk&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=XCjkFtixdCw&feature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=GJ6VTr6LIuo
Galeria zdjęć
Windsor II profesor Windsor II profesor Windsor II profesor Windsor II profesor Windsor II profesor Windsor II profesor Windsor II profesor
Dane kontaktowe i inne informacje
Osoba kontaktowa
Telefon 532298347, 722242436
Adres e-mail monadi7@onet.eu
Numer gg
Użytkownik re-volta.pl edekru
Zobacz inne ogłoszenia
Wyślij wiadomość (PW)
Zobacz profil na re-volcie
Obserwowane ogłoszenie Nie [musisz się zalogować]
Podziel się na facebooku
Ogłoszenie dodane 2017-10-12
Ogłoszenie aktywne do dnia 2017-11-11
Liczba odsłon 7574
Liczba obserwujących 17
Ogłoszenie nieregulaminowe? Kliknij, aby zgłosić

Reklama
 
Copyright © re-volta.pl 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści wyłącznie za zgodą.
Regulamin ogłoszeń: regulamin           Oferta dla reklamodawców: reklama
Czas: 0.01808     Pamięć: 3,278.66 kb / 3,584.00 kb