Lacoste de la Cour SF *GWARANCJA ŻYWEGO ŹREBIĘCIA*

  • Rasa:
    Selle francais
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Miło nam poinformować Was, że w tym sezonie stanowić będzie u nas nowy ogier - Lacoste de la Cour ur 1999r. rasy selle francais.

***Stanówka z gwarancją żywego źrebięcia. Szczegóły podam telefonicznie****

Lacoste de la Cour to ogier o bardzo dobrym pochodzeniu.

Jego ojciec Apache du Plant był finalistą wśród koni 5 letnich na Mistrzostwach Francji.

Dziadek od strony ojca - Starter to syn Rantzau xx - skaczącego folbluta, sławy wśród reproduktorów koni sportowych, ojciec m.in Cor de la Bryere.
Starter jest uważany za narodowego ogiera Francji. Jednego z najlepszych ojców księgi stadnej Selle Francais. Pozostawił szczególnie dobre matki. Ojciec m.in. Cap de b'Neville ISO 174, 210 000 € wygranych, finalisty w 5 i 6 latkach Mistrzostw Francji. Dziadek m.in Balubet de Ruet, Epsom Gesmeray i wielu innych.

Warto zwrócić uwagę na matkę Apache du Plant, która jest córką zasłużonego w hodowli koni sportowych Elfa III ,dziadka legendarnego Diamant de Semilly.

Matka Lacoste de la Cour to córka Lys de la Fosse ,ojca olimpijczyka z 1996 r w Atlancie , Rhuma IV dosiadanego przez amerykanina Michaela Matza. Z kolei Lys de la fosse to syn Nankina - kolejnego zasłużonego ogiera, dziadka Quidama de Revel.

Lacoste de la Cour prezentuje sobą to wspaniałe pochodzenie. Jest ogierem niezwykle charyzmatycznym, o bardzo dobrych trzech chodach. Wykazuje się niezwykłą odwagą, techniką i siłą w skoku. To koń ,który zawsze chciał się znaleźć po drugiej stronie przeszkody. Do Polski został sprowadzony jako źrebak przez Państwa Brzóskę ,gdzie pod Łukaszem Brzóską został doprowadzony do konkursów klasy Grand Prix. Licznie startował na arenie polskiej i międzynarodowej do wysokości 150cm włącznie. Do jego osiągnięć należą m.in. 3 miejsce na Mistrzostwach Polski Młodych Koni w kat. 4 latki, 2 miejsce na Mistrzostwach Polski Młodych Koni w kat. 7 latki.

Lacoste de la Cour imponuje zdrowiem i kondycją!

Wymiary: 169 - 203 - 23

Bonitacja: 80

Krycie naturalne, wysyłka świeżego nasienia
Cena stanówki 800zł
https://www.bazakoni.pl/database,opshow_tree,horse-28257.html
https://youtu.be/5_k6UGBEZmM

https://m.youtube.com/watch?v=aB5sq9b-FL4

Zapraszamy,
Stadnina Koni Gościmiec

Informacje

Ogłoszenie dodane 27 stycznia 2019 o 22:08
Odświeżone 24 czerwca 2019 o 17:27
Wyświetlane do 24 lipca 2019

ID ogłoszenia: 161089
Liczba osób obserwujących: 6
Liczba wyświetleń: 1638

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama