Malwa

 • Płeć:
  Klacz
 • Data urodzenia:
  2013
  (5)
 • Przeznaczenie:
  Western
  Rekreacja
  Rajdy
 • Maść:
  Gniada
 • Rasa:
  NN nieznana
 • Wzrost:
  157 cm
 • Ojciec:
  NN
 • Matka:
  NN
Cena: do 5 tys. zł
Lokalizacja: Dolnośląskie
Opis ogłoszenia:
Przesympatyczna Koniczka na sprzedaż! Kobyłka urodzona u mnie imprintingowana zaraz po urodzeniu, zajeżdżana metodami naturalnymi w wieku czterech lat i obecnie jeżdżona na halterku głownie w tereny. Koń z rąk prywatnych nigdy nie chodził w szkółce i wolałabym żeby tak zostało- sprzedaż dla osoby prywatnej lub do przydomowej stajni.
Szukam dojrzałego i odpowiedzialnego właściciela- jak do tej pory zwierzak miał pecha co do takowych... Koń to nie mebel tylko żywe zwierzę. Nie można się nim pobawić i odstawić w kąt jak się znudzi. Zastrzegam sobie prawo wyboru osoby z odpowiednimi warunkami.
Jako, że jest to koń "zapasowy" w naszym małym stadku, to obecnie stoi przy sianie i nie pracuje. Koń chowany w chowie bezstajennym. Mało wymagająca żywieniowo i zdrowa jak koń. Kobyłka ma domieszkę koni zimnokrwistych, więc ma mocne kopyta i grubą grzywę. Raczej dla niedużej osoby. Odważna, w terenie zawsze się pcha na czołową. Bez narowów -oprócz grzebania po kieszeniach za smakołykami:)) Malwa stoi niedaleko Strzelina.
Wystawiam ogłoszenie ponownie gdyż dziewczyna która miała ja kupić obiecała ,że ją weźmie, więc trzymałam dla niej konia prawie miesiąc a ona się nie odzywała a jak do niej już napisałam to stwierdziła "że się rozmyśliła" - tylko że zapomniała jakoś mnie o tym poinformować... taki drobiazg...
Dlatego cena za konia jest teraz standardowa jak za zwierzę w tym wieku, żebym mogła uniknąć nieodpowiedzialnych nastolatek i napalonych córeczek tatusia. Mi się nie spieszy ze sprzedażą, wybieram jakość. Chciałabym tez znać warunki w jakich będzie przebywać u przyszłego właściciela. Oczywiście można przyjechać "na oględziny" z własnym vetem żeby wykluczyć wszelkie wątpliwości zdrowotne. Pozdrawiam Małgosia

Informacje

Ogłoszenie dodane 11 lutego 2018 o 16:28
Odświeżone 13 marca 2018 o 21:58
Wyświetlane do 12 kwietnia 2018

ID ogłoszenia: 47321
Liczba osób obserwujących: 23
Liczba wyświetleń: 2044

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora

Kontakt

Osoba kontaktowa: Małgorzata
Pokaż adres e-mail
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Aby wysłać wiadomosć, musisz się zalogować.
Kliknij tutaj
Profil na forum Re-Volta: Małgonia Kliknij, aby zobaczyć
Nie obserwujesz Obserwuj
reklama