Pomoc w zamian za jazdy - Warszawa

Lokalizacja: Mazowieckie
Opis ogłoszenia:
Witam, szukam stajni, w której mogłabym pomagać w zamian za jazdy 3 razy w tygodniu do końca czerwca/lipca od zaraz. Dni do ustalenia, jestem studentką, co drugi weekend (sobota i niedziela) oraz każdy czwartek mam zajęcia na uczelni. W tygodniach gdzie mam tylko zajęcia w czwartek mogę być nawet 4 razy w tygodniu. Tylko na terenie Warszawy (dojazd ZTM). Może być też stajnia prywatna, nie musi być szkółka. Rozważę każdą propozycje.

Odbywałam praktyki w Fundacji jako asystent hipnoterapeuty. W wolnym czasie szykowałam konie instruktorom do jazd oraz pomagałam stajennemu (karmić, poić konie, sprowadzać i wyprowadzać je na padoki). Oprócz tego pomagałam w stajni, w której kiedyś jeździłam (karmienie, ścielenie w boksach, lonżowanie, pomoc w czyszczeniu i siodłaniu osobą przychodzącym na jazdy, oprowadzanki, wyprowadzanie i sprowadzanie koni na/z padoków, kąpanie). Mogę też robić zdjęcia z jazd, posiadam swój aparat. Jeśli byłaby potrzeba nauczenia się czegoś dodatkowo (wcierki, zakładanie owijek itp.) nie ma problemu. Szybko się uczę, jestem otwarta na nowe umiejętności, wiedzy nigdy za wiele. Bez wyrzucania obornika.

Z końmi mam styczność cały czas, aczkolwiek jeśli chodzi o jazdy w przeciągu ostatnich 3 lat, jeździłam może 10 razy. Zależy mi, żeby znów zacząć regularnie jeździć.

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy – napisanie zakresu obowiązków, godzin pracy oraz lokalizacji stajni.

Informacje

Ogłoszenie dodane 13 marca 2018 o 15:57
Wyświetlane do 12 kwietnia 2018

ID ogłoszenia: 93425
Liczba osób obserwujących: 0
Liczba wyświetleń: 78

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora

Kontakt

Osoba kontaktowa: Katarzyna
Pokaż adres e-mail
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Aby wysłać wiadomosć, musisz się zalogować.
Kliknij tutaj
Profil na forum Re-Volta: Kliknij, aby zobaczyć
Nie obserwujesz Obserwuj
reklama