To ogłoszenie jest nieaktualne!

Stajnia AD ASTRA ostatni boks w pensjonacie w opcji z treningiem UJEŻDŻENIE POZYTYWNIE :)

Lokalizacja: Mazowieckie
Opis ogłoszenia:
Ostatni wolny boksy dla par z treningiem ujeżdżeniowym, dostępny od marca.

Jeśli marzysz o tym, żeby Twój koń miał zapewnione najlepsze (zbliżone do naturalnych) warunki i był bezpieczny, a równocześnie pragniesz jeździć, rozwijać się, "dogadać" z własnym koniem i poznać system, który pozwoli Ci szkolić go, planować własną pracę i przede wszystkim wiedzieć, co zrobić i po co to zrobić - zamiast tylko słuchać od trenera "dobrze - źle" - to miejsce jest właśnie dla Ciebie. Gwarantuję progres, w ujeżdżeniu wszystko jest możliwe :)

Stajnia Ad Astra to wyjątkowe miejsce.
Jesteśmy super kameralni - tylko 24 boksy, zatem nigdy nie ma tłoku czy rozgardiaszu. Mamy trawiaste padoki, doskonałej jakości zadbane podłoża (hala, karuzela oraz lonżownik na gumowych matach, plac z systemem nawadniania od spodu), jasną i pełną powietrza stajnię, duże boksy (każdy z oknem), wysokiej jakości pasze, siodlarnię z ogrzewaniem podłogowym, halę z lustrami, własny kawałek lasu z urokliwym jeziorkiem oraz ciepłą i klimatyczna sala klubową, w której zawsze pogadasz o koniach ;) Cały teren ośrodka jest ogrodzony.

Moje konie startują w wysokich konkursach ujeżdżeniowych, od Mistrzostw Polski Młodych Koni, przez zawody CDN i Mistrzostwa Polski Seniorów. Na co dzień są zupełnie normalnymi, ubłoconymi i wcinającymi trawę końmi :) Trochę mojej pracy można podejrzeć na blogu www.quantanamera.com oraz na kanale stajni Ad Astra: https://www.youtube.com/watch?v=YSw9Nt82_7I

Dla pensjonariuszy bardzo dobre rabaty na wysokiej jakości sprzęt jeździecki (m.in. BR, Anky), a także pasze dla koni.

Lokalizacja stajni to Zaręby koło Ojrzanowa (okolice Tarczyna, Żabiej Woli) - rewelacyjny dojazd trasą ekspresową (30 minut z centrum miasta).

Cena pensjonatu to 1840 zł brutto. W tej chwili już mam tylko boksy dostępne dla par, które chciały by wspólnie trenować.

Informacje

Ogłoszenie dodane 25 września 2018 o 03:09
Odświeżone 19 lutego 2019 o 17:30
Wyświetlane do 21 marca 2019

ID ogłoszenia: 134096
Liczba osób obserwujących: 14
Liczba wyświetleń: 3773

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama

Nie obserwujesz Obserwuj