To ogłoszenie jest nieaktualne!

Stajnia z wiatą 12 min od Gdyni - Koleczkowo

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Jeśli posiadasz sporo czasu wolnego i konia którego kochasz a nie masz za duzo pieniędzy by płacić spore kwoty za hotel to zapraszam do kontaktu.
Posiadamy małą stajnie wolnowybiegowa z wiata i stałym dostepem do siana i trawy, konie maja do dyspozycji około 7000m2 na noc a w ciągu dnia około 1,5 ha terenu. Posiadamy także dodatkowe kilka hektarów łąk, na które wkrótce będziemy wypuszczać konie.

W naszej stajni istnieje możliwość trzymania swojego konia z częściowym odpracowaniem pobytu konia na hotelu. Na chwile obecna nie posiadamy hali ale za to do dyspozycji mamy piękne tereny leśne oraz strumień i jezioro nieopodal. Większość dróg w naszej okolicy nie jest utwardzona więc nie ma problemu gdzie pojeździć konno. Pod naszą stajnie nie dojedziesz bezpośrednio autobusem ( ewentualnie autobusem + spacer ok 15 min) dlatego propozycja adresowana jest raczej do osób zmotoryzowanych lub mieszających w pobliżu. Cały teren na którym przebywają konie jest ogrodzony pastuchem elektrycznym. Obszar na którym przebywają nocą , jest dodatkowo ogrodzony siatką. Konie oczywiście sa także karmione paszą ( śniadanie i kolacja).

Po szczegóły zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Cena za trzymanie u nas konia to 590 zł lub zdecydowanie niższa w przypadku pomocy w stajni. ( Dla osób pełnoletnich )

Informacje

Ogłoszenie dodane 04 maja 2019 o 08:59
Wyświetlane do 03 czerwca 2019

ID ogłoszenia: 183113
Liczba osób obserwujących: 3
Liczba wyświetleń: 182

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama