Stanówka ogierami ujeżdżeniowymi i skokowymi

  • Rasa:
    Oldenburska
Lokalizacja: Wielkopolskie
Opis ogłoszenia:
Stajnia Wygoda jest wyłącznym przedstawicielem niemieckiej stadniny Gestüt Bonhomme w Polsce. Oferujemy Państwu nasienie świeże i mrożone wybitnych ogierów ujeżdżeniowych i skokowych.

WARUNKI STANÓWKI PRZYJAZNE HODOWCOM:
W przypadku klaczy, które po raz pierwszy zostaną zainseminowane nasieniem świeżym po 1 lipca i nie zostaną źrebne w 2018, oferujemy możliwość kontynuacji inseminacji w następnym sezonie bez ponoszenia dodatkowych kosztów!

Nasienie świeże:
- 250 Euro: jednorazowa opłata inseminacyjna na cały sezon (I część)
- pełna kwota stanówki (II część) jest płatna tylko w przypadku źrebności na dzień 01.10.2018

Wspólnie z zespołem Gestüt Bonhomme oferujemy Państwu profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniego ogiera dla Państwa klaczy.

DSP ARALDIK:
DSP Araldik zabłysnął tytułem Vice-Bundeschampiona pięcioletnich koni skokowych. Udany start na MŚ w Lanaken i wysokie miejsca w międzynarodowym Youngster Tour ukazują jego talent do dużego sportu. Ze względu na swój doskonały ruch i jezdność oraz zaawansowany w krew rodowód Araldik jest również bardzo interesującym reproduktorem do WKKW. Jego potomstwo może się już cieszyć zwycięstwami w konkursach koni skokowych i ujeżdżeniowych.
Stanówka: 250 + 750 Euro

BLACK RUBY:
Black Ruby imponuje nadzwyczaj znakomitym typem: urzekająca sylwetka połączona z poprawnymi kończynami i nieskazitelnym pokrojem. Trzy pierwszorzędne chody podstawowe i kołyszący grzbiet zapewniają najwyższy komfort jazdy. Potomstwo og. Black Ruby urzeka zwycięstwami w konkursach koni ujeżdżeniowych i wyróżnia się w szczególności bardzo dobrą jezdnością i łatwością w obejściu.
Stanówka: 250 + 600 Euro

CADEAU NOIR:
Cadeau Noir urzeka fascynującym wyglądem oraz potężną siłą ruchu. Cadeau Noir oprócz swoich sukcesów sportowych wywołuje furorę swoim potomstwem. Wiele jego źrebiąt zostało sprzedanych na aukcjach za wysokie kwoty. Urzekają doskonałymi chodami o naturalnej tendencji do góry. Cadeau Noir jest homozygotyczne ciemny, co oznacza, że nawet w połączeniu z kasztanowatą klaczą uzyskają Państwo gniadego, skarogniadego lub karego źrebaka.
Stanówka: 250 + 600 Euro

CASTINO:
Castino zabłysnął jako premiowany ogier holsztyński. Jest znaczącym reproduktorem o nienagannym pokroju i nowoczesnej budowie, sportowcem w doskonałym typie. Swoją próbę dzielności wygrał z wymarzoną notą 9,58, Skoki luzem zostały ocenione na 10,0. Castino zwraca na siebie uwagę nie tylko swoimi sukcesami sportowymi, ale także swoim doskonałym potomstwem. Jego bilans to 5 uznanych synów, z tego 3 ogiery premiowane oraz liczne konie aukcyjne sprzedane za wysokie kwoty.
Stanówka: 250 + 750 Euro

D’EGALITÉ:
Entuzjastycznie celebrowany przez publiczność, D’Egalité awansował w 2015 na zwycięzcę westfalskiego körungu. Optymalnie łączy spektakularne chody z holenderskich genów z siłą charakteru, ramową górną linią i miłym temperamentem niemieckiej hodowli. D’Egalité dysponuje wybitnym stępem i wzorową jezdnością. Swoje źrebięta „stempluje“ znaczącą długością kończyn i niezwykle nowoczesnym typem. Przepiękna lekkość i elegancja są charakterystyczne zarówno dla niego samego, jak i dla jego źrebiąt.
Stanówka: 250 + 700 Euro

DELOREAN:
Ten premiowany ogier zawsze porusza się w rytmie, niezwykłej równowadze, dużym rozluźnieniu i dysponuje ogromnym potencjałem ruchowym o wybitnych chodach podstawowych. DeLorean zwyciężył próbę dzielności z końcową notą w ujeżdżeniu 9,15 i notami 10,0 za jedność i galop. Jego źrebięta wyróżniają się doskonałą jakością ruchu o dużej kadencji i bardzo dobrej motoryce zadu.
Stanówka: 250 + 750 Euro

DIMAGICO:
Na körungu hanowerskim w Verden ten eyecatcher awansował na premiowanego ogiera i ulubieńca publiczności. Dimagico swoim typem i genialnością chodu oraz szczególną czekoladowokasztanowatą maścią oferuje „to coś”. Rzuca się w oczy przez swój szczególnie swobodny i elastyczny ruch przy bardzo aktywnej pracy zadu oraz dużą akcję nadgarstka i swobodę łopatki. Pod siodłem punktuje swoją naturalną równowagą.
Stanówka: 250 + 700 Euro

FEU D’OR:
Feu D’Or urzeka swoim szarmanckim typem. Swobodny, sprężysty ruch o imponującej dynamice, wybitny galop i obszerny stęp zachwycały także podczas körungu oldenburskiego 2011 w Vechcie, gdzie uzyskał predykat ogiera premiowanego. Nieskazitelny pokrój i absolutnie miły interier komplementują wybitne cechy tego ogiera. Pod względem sportowym Feu D’Or może cieszyć się zwycięstwami w ujeżdżeniu klasy S, ma też jednego uznanego syna.
Stanówka: 250 + 600 Euro

FIDERDANCE:
Fiderdance w 2016 zachwycał jako najlepszy 7-letni ogier Niemiec w prestiżowym finale Nürnberger Burgpokal. Obecnie Fiderdane jest na najlepszej drodze do kariery w Grand Prix i potwierdził to wysokimi lokatami w ujeżdżeniu klasy S*** z piafem i pasażem. Jego źrebięta wyróżniają się nowoczesną długonożnością, jakością chodu oraz wyrazistą swobodą łopatki. Pod siodłem zachwycają wykwintną elegancją i przykładną jezdnością swego ojca.
Stanówka: 600 Euro - wyłącznie nasienie mrożone

GREY FLANELL:
W 2014 Grey Flanell sam się ukoronował, kiedy został wybrany przez Związek Oldeburski na zwycięzcę Głównej Premii. Znaczący wpływ miał na to nieporównywalnie mocny pierwszy rocznik źrebiąt. Jak na taśmie produkcyjnej Grey Flanell dał zwycięskie i najdroższe źrebięta aukcyjne. Liczne potomstwo zostało sprzedane w wysokim pięciocyfrowym przedziale. W międzyczasie Grey Flanell dał 5 uznanych synów. W Holandii zadbał o furorę jako najlepszy ogier w Pavo Cup.
Stanówka: 250 + 1250 Euro

MARACANÁ:
Maracaná w 2017 zaimponował jako zdecydowanie najlepszy ogier wszystkich körungów. Wyśmienita mechanika połączona z bardzo aktywnym zadem i niezłomnym rytmem sprawiają, że chody tego ogiera są rzadko spotykaną perfekcją. Naturalna elastyczność i kadencja sprawiają, że jego ruch swobodnie przepływa przez całe ciało. Ten imponujący kary ogier błyszczy nadzwyczajną siłą oddziaływania i królewskim wyglądem.
Stanówka: 250 + 700 Euro

MORRICONE:
Morricone to jeden z najczęściej używanych ogierów w Niemczech. Podczas każdego występu był mianowany zwycięzcą. Wygrał wielebny tytuł zwycięskiego ogiera i zwycięzcy Głównej Premii Oldenburskiej, zdominował próbę dzielności z wynikiem 9,33 (10,0 za jezdność i stęp) i prowadził w kwalifikacji do Bundeschampionatu. Jego źrebięta są trudne do pokonania pod względem piękna. Prezentują się bardzo szlachetnie z wybitną jakością chodów.
Stanówka: 250 + 1050 Euro

DSP QUINDALE:
Ciemne umaszczenie, dostojna budowa, do tego nieskazitelne kończyny i majestatyczna aura – bardzo rzadko te wszystkie pozytywne cechy łączą się tak bardzo, jak w przypadku tego niezwykle charyzmatycznego ogiera. W sporcie DSP Quindale świętował liczne zwycięstwa. W 2014 zachwycał jako Wschodnioniemiecki Champion Kraju Związkowego. Jego źrebięta imponują długonożnością, dużą ramą i doskonałymi chodami. Jego potomkowie zapewnili sobie czołowe miejsca w finałach znaczących championatów źrebiąt.
Stanówka: 250 + 550 Euro

SCHENKENBERG:
Bezgraniczne możliwości, orientacja i ostrożność, uderzająco dobry baskil i lśniąca czystością technika nóg – z tymi atrybutami ten dostojny i pełen wyrazu premiowany ogier wie jak zachwycać. Genetycznie uwarunkowany talent skokowy jest uzupełniony doskonałym charakterem i wzorową jezdnością. W spocie Schenkenberg może już wykazać pierwsze międzynarodowe sukcesy. Jego potomstwo urzeka imponującymi skokami wolnymi o wybitnej jakości.
Stanówka: 250 + 550 Euro

SHOWDANCER:
Nazwa mówi wszystko: Showdancer to mistrz ruchu najwyższej jakości. To ogier doskonały pod względem typu i chodów, który zachwyca licznymi zwycięstwami i sukcesami aż do Intermediaire I. Jego wielokrotnie premiowane i biorące udział w wystawach potomstwo przekonuje bardzo dobrym typem i ruchem. Pierwsi potomkowie pod siodłem cieszą wybitną jezdnością, absolutnie przyjaznym charakterem i nadzwyczajną łatwością w obsłudze.
Stanówka: 250 + 600 Euro

ZINEDREAM:
Zinedream zachwycił w 2016 jako wybitny zwycięzca körungu Oldenburg-International. Doskonałą prezentacją w skokach wolnych Zinedream przekonał również rygorystyczne komisje Związku Holsztyńskiego i Hanowerskiego. Podczas próby dzielności błyszczał wysoki ocenami za predyspozycje skokowe, galop i charakter. Ten ogier łączy wszystko, co odznacza nowoczesnego sportowca najwyższej klasy - szczególnie przepiękny typ. Zinedream wyróżnia wysoka jakość, maksymalne wyczucie ciała, niesamowita inteligencja i wybity rodowód.
Stanówka: 250 + 550 Euro

Wszelkie informacje dotyczące ogierów i warunków krycia znajdą Państwo na naszej stronie internetowej http://www.stajnia-wygoda.pl
W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Informacje

Ogłoszenie dodane 16 kwietnia 2018 o 12:16
Odświeżone 28 czerwca 2018 o 21:02
Wyświetlane do 28 lipca 2018

ID ogłoszenia: 101095
Liczba osób obserwujących: 2
Liczba wyświetleń: 1033

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora

Kontakt

Osoba kontaktowa: Łukasz Słaby
Pokaż numer telefonu
Pokaż adres e-mail
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Aby wysłać wiadomosć, musisz się zalogować.
Kliknij tutaj
Profil na forum Re-Volta: Kliknij, aby zobaczyć
Nie obserwujesz Obserwuj
reklama