To ogłoszenie jest nieaktualne!

Super-Johnny do dzierżawy - okolice Poznania

  • Dzierżawa:
    Mam konia do dzierżawy
Lokalizacja: Wielkopolskie
Opis ogłoszenia:
Dressage Dreams oferuje do pełnej dzierżawy super wałacha o imieniu Johnny.
To izabelowate cudo jest niewielkie ciałem, ale za to wielkie duchem i sercem - super ujeżdżony (dotychczasowe wyniki to 70 % w kl. L i 61 % w kl. P bez ogłowia!), ma na swoim koncie wiele pucharowych miejsc w konkursach skoków dla kucy. W reakcji na pomoce jest precyzyjny co do ułamków milimetra, można go wręcz prowadzić myślami, także na cordeo - ma za sobą wiele startów i pokazów bez ogłowia. U poprzedniego właściciela (ok. 6 lat temu) trenowany w stylu western. Niesamowicie inteligentny, co powoduje, że mimo generalnie przyjacielskiego charakteru i pociesznego wyglądu ;) nie jest to kucyk dla dzieci - wymaga świadomie używanych pomocy jeździeckich i co najmniej dobrego dosiadu - inaczej pod jeźdźcem nawet nie zakłusuje ;) . Zdrowy, zadbany, poleca się do dzierżawy :)

Cena dzierżawy obejmuje:
- pensjonat
- wszystkie niezbędne dodatki paszowe, suplementy itd.
- kowala / weterynarza
- golenie
- cały niezbędny sprzęt treningowy oraz stajenny (np. derki)
- plan treningowy dla danej pary opracowany przez Annę Wieczorkiewicz.
Cena nie obejmuje kosztu treningów. Oferujemy dzierżawę tylko w opcji pełnej dzierżawy, bez możliwości przeniesienia konia do innej stajni. Oferta skierowana jest do osób minimum 16 letnich, na poziomie umiejętności minimum kl. P w ujeżdżeniu. Możliwe starty w zawodach, zdawanie odznak. Uwaga, nie jest to oferta dzierżawy za koszty utrzymania, cena dzierżawy jest adekwatna do poziomu wyszkolenia konia i tego, czego się można od niego nauczyć! Jeżeli nie spełniasz kryteriów dzierżawy - zapraszamy w to miejsce na treningi!
Johnny stoi w nowo powstałym ośrodku ujeżdżeniowym ok. 20 km od Poznania (kierunek Rokietnica, Szamotuły) dysponującym stajnią murowaną z myjką wewnętrzną z ciepłą wodą, dwoma czworobokami zdrenowanymi, z bardzo dobrym podłożem i systemem nawadniania, zdrenowanym lonżownikiem z bardzo dobrym podłożem, kompletem przeszkód i cavaletti oraz pokojami gościnnymi nad stajnią. W planach na jesień 2018 r.: hala, solarium, sala szkoleniowa.
Posiadamy również inne konie do dzierżawy.
Więcej o nas na:
https://www.facebook.com/DressageDreamsPoznan/
http://dressagedreams.pl/
Zapraszamy!

Informacje

Ogłoszenie dodane 15 kwietnia 2018 o 17:39
Odświeżone 22 sierpnia 2018 o 19:25
Wyświetlane do 21 września 2018

ID ogłoszenia: 100902
Liczba osób obserwujących: 2
Liczba wyświetleń: 1611

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
Nie obserwujesz Obserwuj
reklama