Świdnica - pensjonat z trenerem

Lokalizacja: Dolnośląskie
Opis ogłoszenia:
Oferujemy spokojne życie dla waszego przyjaciela kopytnego - konie, źrebięta, odsadki, emeryci lub renciści.

wychów bezstajenny, prawie 40 ha pastwisk w ekologicznej i odludnej okolicy na skraju lasu, stare łąki bez bardzo bujnej trawy (co niekorzystnie wpływa na stan kopyt), dużo ziół, górki, pagórki, laski, zagajniki, czyli natura niczym nie zmącona. Jesli zaspokoimy końskie naturalne potrzeby - bycia w stadzie i stałej możliwości ruchu to mamy konia bez narowów, nałogów, ze zdrowymi mięśniami, stawami i kopytami, ze zdrowym układem oddechowym (dopiero jak stwierdza sie u koni RAO to lekarze zalecają wychów bezstajenny:( mozna temu zapobiec przez profilatykę)przyjemnie pracuje się z koniem chętnym i pozytywnie nastawionym do człowieka a taki jest koń którego potrzeby stadne sa zaspokojone. Jest to zaledwie 10 km od duzej miejscowości (Świdnica, Dzierżoniów) z której dojeżdża autobus podmiejski. Nasze stadko to 25 koni.
na miejscu 2 szt technika Hodowcy koni po jedynej w tamtych latach szkole w Polsce, trenerzy jeździectwa, koniarze z zamiłowania, rozczyszczacz i kowal z umiejętnościami i WIEDZĄ o biomechanice kopyt. Koniki sa pod okiem ludzi umiejących zrobić wiele rzeczy (zastrzyki, opatrunki). Bezpośredni wjazd do lasów. Oferujemy możliwość utrzymania konia w ruchu dla osób chcących utrzymać swojego rumaka w stanie wyszkolenia lub go podnieść, szkolimy konie młode, doszkalamy inne, odpracowujemy trudniejsze przypadki, szkolimy jeźdźców tak aby tworzyli zgrana i rozumiejaca sie parę.
osobne pastwiska dla koni z innymi potrzebami :) np klacze ze źrebakami (na miejscu dwóch techników hodowców koni), konie ochwatowe
ogrodzona ujeżdzalnia 30x 40 piaszczysta, trawiasta 50x70
okrąglak piaszczysty a w planach stworzenie placu z róznymi odstarszajacymi przeszkodami i atrakcjami zwiekszajacymi poczucie równowagi a co za tym idzie bezpieczenstwa (górki, dołki, kładki, tunele, kłody)
organizujemy szkolenia z lonzowania przyjaznego koniowi, kursy woltyżerki,dosiadowe, rajdy oraz obozy i zimowiska, również dla dorosłych, prowadzimy jazdy na wyjazdach w innych stajniach a w swojej naukę jazdy dla każdego oraz treningi indywidualne z lonzowania, kształtowania zrównoważonego i elastycznego dosiadu oraz woltyżerskie dla pasjonatów oraz sportowe. Jesteśmy otwarci na propozycje, ciagle sie doszkalamy.

Zapraszamy Agnieszka i Adam Susłowscy - stwarzamy koniom najlepsze dla nich warunki

Lutomia Górna :)

Informacje

Ogłoszenie dodane 06 listopada 2017 o 15:50
Odświeżone 14 marca 2018 o 02:01
Wyświetlane do 13 kwietnia 2018

ID ogłoszenia: 54459
Liczba osób obserwujących: 4
Liczba wyświetleń: 1330

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora

Kontakt

Osoba kontaktowa: Adam Susłowski
Pokaż numer telefonu
Pokaż adres e-mail
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Aby wysłać wiadomosć, musisz się zalogować.
Kliknij tutaj
Profil na forum Re-Volta: belusia6 Kliknij, aby zobaczyć
Nie obserwujesz Obserwuj
reklama