To ogłoszenie jest nieaktualne!

TRENING KONI I JEŹDŹCÓW

Lokalizacja: Mazowieckie
Opis ogłoszenia:
Witam serdecznie :)
Zawodniczka z I klasą sportową, członkini Kadry Narodowej Młodych Jeźdźców w bieżącym roku z doświadczeniem w konkursach 145-150 cm na zawodach rangi ogólnopolskiej oraz międzynarodowej przyjmie konie w trening. Mam na swoim koncie wiele osiągnięć, w tym Vice Mistrzostwo Polski Młodych Jeźdźców w 2018 r., udział w tegorocznych Mistrzostw Europy Młodych Jeźdźców, 1 miejsce wraz z polską drużyną w Pucharze Narodów Młodych Jeźdźców podczas Baltica Tour, 3 miejsce w Pucharze Narodów w Czechach, brązowy medal Halowego Pucharu Polski w kategorii Młodych Jeźdźców 2017/18, 4 miejsce w finale Halowego Pucharu Polski w kategorii Open w sezonie 2016/17 , 9 miejsce w Mistrzostwach Polski Młodych Jeźdźców w 2017 roku. Mam doświadczenie w pracy z wieloma końmi w różnym wieku oraz na różnym poziomie zaawansowania.
Oferuję:
- trening koni w zakresie skoków i ujeżdżenia
- trening koni problematycznych oraz młodych
- przygotowanie oraz starty w zawodach
Aktualnie stacjonuję w stajni Sielanka w Warce pod Warszawą, oferującej świetne warunki - 2 place zewnętrzne, 2 hale, karuzela, padoki, solarium.

Oferuję trening par koń + jeździec (Warka, Warszawa, Radom i okolice), przygotowanie do odznak, egzaminów i zawodów. Jestem instruktorem szkolenia podstawowego, mam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi na różnym poziomie zaawansowania. Możliwość wspólnych wyjazdów na zawody z własnym koniem.

Ceny ustalam indywidualnie z każdym klientem.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznie lub na stronie na facebooku - https://www.facebook.com/weronikaminkiewiczshowjumper/ :)
Weronika Minkiewicz

Informacje

Ogłoszenie dodane 17 maja 2018 o 13:54
Odświeżone 25 grudnia 2018 o 22:45
Wyświetlane do 24 stycznia 2019

ID ogłoszenia: 107668
Liczba osób obserwujących: 4
Liczba wyświetleń: 5391

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama


Nie obserwujesz Obserwuj