Koszt treningu to cena za trening (30 - 50zł - w zależności od jego typu) + koszt dojazdu (w przypadku jazd z większą ilością osób automatycznie koszt "na głowę" się zmniejsza). Dojazd liczony jest z Gliwic. -> W przypadku oddania konia w trening należy liczyć koszt pensjonatu + reszta kosztów do uzgodnienia indywidualnie - zostanie przesłany indywidualny kosztorys. ---------------------------------------- KONTAKT: ---------------------------------------- Podany w danych kontaktowych, można również kontaktować się ze mną za pomocą priv'a na re-volcie. Serdecznie zapraszam. :)"/> Trening koni oraz par koń - jeździec. Śląsk i okolice. :: Ogłoszenia re-volta.pl Koszt treningu to cena za trening (30 - 50zł - w zależności od jego typu) + koszt dojazdu (w przypadku jazd z większą ilością osób automatycznie koszt "na głowę" się zmniejsza). Dojazd liczony jest z Gliwic. -> W przypadku oddania konia w trening należy liczyć koszt pensjonatu + reszta kosztów do uzgodnienia indywidualnie - zostanie przesłany indywidualny kosztorys. ---------------------------------------- KONTAKT: ---------------------------------------- Podany w danych kontaktowych, można również kontaktować się ze mną za pomocą priv'a na re-volcie. Serdecznie zapraszam. :)">

Trening koni oraz par koń - jeździec. Śląsk i okolice.

Lokalizacja: Śląskie
Opis ogłoszenia:
Opinie/rekomendacje: http://i.imgur.com/MN5jCsX.png
(do wglądu również w galerii zdjęć - gorsza jakość)

Od niedawna również na Facebook'u: http://www.facebook.com/TreningiMK/

Trochę o mnie: http://nakonie.pl/trenerzy/trener-monika-kolodziej/


----------------------------------------- OFERUJĘ: -----------------------------------------
_______________________________________________________________
__________________ TRENING PAR KOŃ + JEŹDZIEC __________________

Trening par: wszechstronny, skokowy, ujeżdżeniowy (do kl.N), jak i pomoc/korekcję przy problematycznych koniach.
Do każdej z współpracujących par staram się podchodzić indywidualnie, opierając się na swoim doświadczeniu (oraz konsultacjach z innymi trenerami), z pełnym zaangażowaniem ze swojej strony. Trening jest prowadzony zarówno pod umiejętności konia jak i jeźdźca, w razie czego zajmuję się korekcją konia sama na niego wsiadając. Jeżeli natomiast jeździec nie nadąża za swoim wierzchowcem, wpierw skupiamy się na nim, by razem rozwijali się na podobnym poziomie.
Przygotowuję również pary do ODZNAK, ZAWODÓW - w przypadku zawodów oferuję również opiekę w trakcie ich trwania (pomoc przy transporcie, poprowadzenie rozprężenia, oglądanie parkuru/pomoc przez wjazdem na czworobok).
-----> Zapraszam również do współpracy Ośrodki Jeździeckie!
_______________________________________________________________
______ TRENING KONI, ZAJEŻDŻANIE oraz PRACĘ Z MŁODYMI KOŃMI _____

Trening koni wszechstronny, ujeżdżeniowy (do kl.N/C), skokowy, pracuję również z problematycznymi i trudnymi końmi czy końmi do korekcji.
W treningu koni skupiam się przede wszystkim na stopniowym zwiększaniu wymagań (przy każdym rodzaju treningu) przy zachowaniu harmonii, rozluźnienia i zaufaniu do pomocy jeźdźca.
Przygotowuję również konie do ZAWODÓW.
Więcej informacji: http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/76396
_______________________________________________________________
______________ PRZYGOTOWANIE KONI DO SPRZEDAŻY ______________

Przygotowuję konie do sprzedaży, również pomagam w samej sprzedaży (ogłoszenie, zdjęcia, filmy).
Pomagam również przy kupnie konia - pierwsze wsiadanie, wszelakie próby możliwe do wykonania bez weterynarza, pomoc przy umawianiu się na badania z weterynarzem etc.
_______________________________________________________________
______________ TRENING DLA OSÓB BEZ WŁASNEGO KONIA ______________

Stajnia znajduje się w Sierakowicach koło Gliwic.
Więcej szczegółów: http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/75270


------------------------------------------ O MNIE: ------------------------------------------
Posiadam ok. 10-letnie doświadczenie w pracy z końmi, papiery instruktorskie PZJ (Instruktor Szkolenia Podstawowego), jestem zawodniczką posiadającą III klasę sportową (B3) - obecnie startuję w zawodach skokowych do N włącznie, czworoboki do P włącznie (treningowo elementy do N/C).
Przebyta praca z końmi w kraju i za granicą (jeździec zarówno w stajniach handlowych, jak i koni sportowych - przede wszystkim młodych koni) - trzy lata pod rząd na okres 2-3 miesięcy.
Jestem osobą, która stara się cały czas poszerzać wiedzę i umiejętności, stąd aktywnie uczestniczę w szkoleniach/kursach, trenując również pod okiem odnoszących sukcesy polskich zawodników.
Na chwilę obecną mogę się pochwalić grupą podopiecznych odnoszących sukcesy na zawodach, zdających odznaki i rozwijających się. Ponadto zajazdką paru koni tu na miejscu, przygotowaniem źrebaka do wystawy (championka na jednym z umieszczonych poniżej zdjęć) oraz wyprowadzeniem koni "na prostą" - po korekcji.

------------------------------------------- CENA: -------------------------------------------
-> Koszt treningu to cena za trening (30 - 50zł - w zależności od jego typu) + koszt dojazdu (w przypadku jazd z większą ilością osób automatycznie koszt "na głowę" się zmniejsza).
Dojazd liczony jest z Gliwic.
-> W przypadku oddania konia w trening należy liczyć koszt pensjonatu + reszta kosztów do uzgodnienia indywidualnie - zostanie przesłany indywidualny kosztorys.

---------------------------------------- KONTAKT: ----------------------------------------
Podany w danych kontaktowych, można również kontaktować się ze mną za pomocą priv'a na re-volcie.


Serdecznie zapraszam. :)

Informacje

Ogłoszenie dodane 15 lutego 2018 o 15:49
Odświeżone 17 kwietnia 2019 o 10:08
Wyświetlane do 17 maja 2019

ID ogłoszenia: 57305
Liczba osób obserwujących: 33
Liczba wyświetleń: 14303

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama

Kontakt

Osoba kontaktowa: Monika
Pokaż numer telefonu
Pokaż adres e-mail
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Aby wysłać wiadomosć, musisz się zalogować.
Kliknij tutaj
Profil na forum Re-Volta: Melanie Kliknij, aby zobaczyć
Nie obserwujesz Obserwuj