Treningi z dojazdem do klienta

Lokalizacja: Lubuskie
Opis ogłoszenia:
Witam serdecznie !
Prowadzę treningi ogólnorozwojowe na każdym poziomie zaawansowania, zarówno dla par jeździec koń jak i treningi samych koni.
Oferuję:
- treningi jeźdźców
- treningi koni i kucy (pod siodłem) w tym przygotowanie do sportu i rekreacji
- korekta koni
-prezentacja koni w zawodach
- pomoc przy sprzedaży
Od lat szkolę jeźdźców i konie na każdym poziomie. Klienci cenią sobie na moich treningach zrozumiale przekazaną wiedzę, zaufanie, odpowiednio dobraną presję oraz ćwiczenia dopasowane do poziomu i możliwości jeźdźca i jego konia pozwalające im się rozwijać. Obecnie pracuje z dziećmi i dorosłymi jeżdżącymi rekreacyjnie, chcącymi się rozwijać zgodnie z potrzebami i możliwościami, aby czerpać większą radość z jazdy konnej oraz ze sportowcami.
Wiedzę, praktyki i sposoby, które stosuję na treningach zdobyłam przy wieloletniej pracy z końmi, na szkoleniach, treningach, konsultacjach głównie ucząc się od trenerów takich jak : Jerzy Krukowski, Joanna Żuk, Paweł Spisak, dr. Skorupski, Jarosław Skrzyczyński, Wojciech Mickunas. Podczas treningów wykorzystuje zagadnienia i procesy wywodzące się z psychologii sportu zarówno jeźdźca jak i konia, wiedzę tę ciągle poszerzam i doskonale m.in na kongresach, konwentach, szkoleniach poświęconych psychologii sportu. Stosuję również znajomość procesów uczenia się oraz biomechanikę ruchu konia. Dużo czasu poświęcam na zrozumienie swojego wierzchowca, prawidłowy dosiad i jego działanie.Bardzo ważne jest dla mnie, aby jeźdźcy rozumieli co i w jakim celu robimy, a nie naginanie ich do powszechnych szablonów, które bez zrozumienia nie przynoszą efektów.Dotychczas pracowałam w Szczecinie, Drawsku Pomorskim, Golczewie. Posiadam uprawnienia instruktorkie. Przygotuje do odznak, startów na parkurach oraz czworobokach, pomogę w pracy z młodymi końmi oraz końmi problematycznymi. Treningi poprowadzę w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach, szczegóły ustalam indywidualnie zależnie od potrzeb i możliwości klienta. 40zł + koszt dojazdu zależnie od lokalizacji. Oferuję możliwość pierwszego darmowego treningu ( przy lokalizacjach powyżej 40km od Gorzowa klient pokrywa jedynie koszt dojazdu), aby mogli Państwo mnie poznać bez stresu o ,,zmarnowanych pieniądz"
Zapraszam do obserwowania mnie na fanpage: https://m.facebook.com/MBT-Monika-Bekiesz-Treningi-354320808653738/?ref=bookmarks :)
Z miłą chęcią odpowiem na wszystkie Państwa pytania w wiadomości na portalu, maile, przez SMS lub telefonicznie (661989303)

Informacje

Ogłoszenie dodane 13 grudnia 2018 o 12:29
Odświeżone 15 marca 2019 o 14:38
Wyświetlane do 14 kwietnia 2019

ID ogłoszenia: 151642
Liczba osób obserwujących: 4
Liczba wyświetleń: 281

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama

Kontakt

Osoba kontaktowa: Monika Bekiesz
Pokaż numer telefonu
Pokaż adres e-mail
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Aby wysłać wiadomosć, musisz się zalogować.
Kliknij tutaj
Profil na forum Re-Volta: Kliknij, aby zobaczyć
Nie obserwujesz Obserwuj