To ogłoszenie jest nieaktualne!

Wałach - profesor do dzierżawy (okolice Poznania)

  • Dzierżawa:
    Mam konia do dzierżawy
Lokalizacja: Wielkopolskie
Opis ogłoszenia:
Dressage Dreams oferuje do pełnej dzierżawy spokojnego, starszego wałacha - profesora.
Begin to bardzo doświadczony koń, ma na swoim koncie wiele udanych startów w ujeżdżeniu (kl. C 61%) oraz w ujeżdżeniu bez ogłowia (IV miejsce w Mistrzostwach Kraju w Jeździe bez Ogłowia 2015r.), wiele razy brał udział w pokazach jazdy bez ogłowia. W 2017 r. nasza zawodniczka zdobyła na nim tytuł Mistrza Wielkopolski Amatorów w Ujeżdżeniu. Rewelacyjnie ujeżdżony, wrażliwy na najlżejsze pomoce, można go wręcz prowadzić myślami ;) . Super spokojny, przyjacielski, nigdy nie stwarza żadnych problemów. Zdrowy, zadbany. Jazda na nim to czysta przyjemność. Ma 170 cm wzrostu.
Cena dzierżawy obejmuje:
- pensjonat
- wszystkie niezbędne dodatki paszowe, suplementy itd.
- kowala / weterynarza
- golenie
- cały niezbędny sprzęt treningowy oraz stajenny (np. derki)
- plan treningowy dla danej pary opracowany przez Annę Wieczorkiewicz.
Cena nie obejmuje kosztu treningów. Oferujemy dzierżawę tylko w opcji pełnej dzierżawy, bez możliwości przeniesienia konia do innej stajni. Oferta skierowana jest do osób minimum 16 letnich, na poziomie umiejętności minimum kl. P w ujeżdżeniu. Możliwe starty w zawodach, zdawanie odznak. Uwaga, nie jest to oferta dzierżawy za koszty utrzymania, cena dzierżawy jest adekwatna do poziomu wyszkolenia konia i tego, czego się można od niego nauczyć! Jeżeli nie spełniasz kryteriów dzierżawy - zapraszamy w to miejsce na treningi!
Wałach stoi w nowo powstałym ośrodku ujeżdżeniowym ok. 20 km od Poznania (kierunek Rokietnica, Szamotuły) dysponującym stajnią murowaną z myjką wewnętrzną z ciepłą wodą, dwoma czworobokami zdrenowanymi, z bardzo dobrym podłożem i systemem nawadniania, zdrenowanym lonżownikiem z bardzo dobrym podłożem, kompletem przeszkód i cavaletti oraz pokojami gościnnymi nad stajnią. W planach na jesień 2018 r.: hala, solarium, sala szkoleniowa.
Posiadamy również inne konie do dzierżawy.
Więcej o nas na:
https://www.facebook.com/DressageDreamsPoznan/
http://dressagedreams.pl/
Zapraszamy!

Informacje

Ogłoszenie dodane 15 kwietnia 2018 o 17:14
Odświeżone 01 sierpnia 2018 o 16:02
Wyświetlane do 31 sierpnia 2018

ID ogłoszenia: 100890
Liczba osób obserwujących: 1
Liczba wyświetleń: 1621

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
Nie obserwujesz Obserwuj
reklama