Wezmę konie i jeźdźców w trening

Lokalizacja: Wielkopolskie
Opis ogłoszenia:
Czynna zawodniczka ujeżdżenia z aktualną II klasą sportową w ujeżdżeniu, weźmie w trening konie na każdym poziomie zaawansowania: konie młode, konie w treningu, konie przygotowywane do sprzedaży lub zawodów.

Podejmę się także treningu jeźdźców na własnych koniach na każdym poziomie zaawansowania. Uczę również prawidłowej pracy z ziemi na lonży, dwóch lonżach oraz metodami naturalnymi. Na życzenie Klienta zadbam kompleksowo o przygotowanie konia do sprzedaży bądź zawodów: w ofercie także golenie koni (posiadam własny sprzęt w postaci profesjonalnych, zadbanych maszynek i duże doświadczenie), sesje fotograficzne i filmy sprzedażowe (bogate portfolio) oraz transport na treningi i zawody (własny transport, komfortowe przyczepy i koniowóz, licencjonowany kierowca, także wypożyczanie przyczep).

Udokumentowane starty w ZO, ZR w ujeżdżeniu na poziomie klas C i CC oraz starty w skokach do P. Z uwagi na doświadczenie, preferuję konie z przeznaczeniem do dresażu, jednak przygotowywałam także konie do pierwszych startów w skokach i pracowałam ujeżdżeniowo z młodymi końmi do WKKW.

Referencje od zadowolonych właścicieli koni oraz od dużej klasy trenerów i zawodników.

Warunki do uzgodnienia.

Informacje

Ogłoszenie dodane 09 grudnia 2017 o 10:15
Odświeżone 26 marca 2019 o 08:39
Wyświetlane do 25 kwietnia 2019

ID ogłoszenia: 55012
Liczba osób obserwujących: 1
Liczba wyświetleń: 2160

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama

Kontakt

Osoba kontaktowa: Kasia
Pokaż numer telefonu
Pokaż adres e-mail
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Aby wysłać wiadomosć, musisz się zalogować.
Kliknij tutaj
Profil na forum Re-Volta: xxmalinaxx Kliknij, aby zobaczyć
Nie obserwujesz Obserwuj