To ogłoszenie jest nieaktualne!

Wolontariat, pomoc przy obozach

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Oferuję pomoc przy koniach, obozach w zamian za zakwaterowanie, wyżywienie oraz jazdy. Na terenie całej Polski, dojazd nie stanowi dla mnie problemu, sama stacjonuję w Płocku. Okres wakacyjny, majówka, ewentualnie weekendy.

Wymagam w miarę dobrych warunków, najlepiej pokój z łazienką. Co do jedzenia - zjem większość. Minimum jedna jazda dziennie, nie pogardzę dwiema oraz odrobina wolnego czasu wieczorem, możliwością zintegrowania się z obozowiczami.

Od siebie mogę zaoferować:
— Pomoc przy obozach. Szybko łapię kontakt z każdą grupą wiekową. Mogę pomóc przy organizacji czasu wolnego, w kuchni przy przygotowywaniu posiłków. Jestem otwarta na każdą propozycję.
— Pomoc w jazdach. Ustawianie dragów, przeszkód, oprowadzanki, lonże nie stanowią dla mnie problemów.
— Opieka nad końmi. Osiedlanie konia, wyczyszczenie i inne zabiegi pielęgnacyjne. Także karmienie, pojenie, wyprowadzanie i sprowadzanie na/z padoku.
— Drobna pomoc w stajni. Mogę zamiatać, dbać o ogólną czystość, jednak nie piszę się na sprzątanie boksów. Ewentualnie tylko konia, na którym miałabym codziennie jeździć.

Mam 16 lat rocznikowo (ukończę je dokładnie 29 maja). Posiadam ubezpieczenie z rozszerzeniem o jazdę konną, a także zgodę rodzica.
Poruszam się w trzech chodach, skakałam tylko parę razy w życiu. Moją jazdę mogę ocenić na poziomie bliskim BOJ. Chciałabym przez wakacje nauczyć się czegoś nowego, poprawić swoje błędy, a także zdobyć doświadczenie.

Kontakt telefoniczny oraz przez revolte : )

Informacje

Ogłoszenie dodane 13 marca 2019 o 18:34
Odświeżone 21 maja 2019 o 00:51
Wyświetlane do 20 czerwca 2019

ID ogłoszenia: 172126
Liczba osób obserwujących: 0
Liczba wyświetleń: 112

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama