wychów bezstajenny ŚWIDNICA, DZIERŻONIÓW

Lokalizacja: Dolnośląskie
Opis ogłoszenia:
Oferujemy spokojne życie dla waszego przyjaciela kopytnego

wychów bezstajenny z sianem wiosna,jesień,zima,non stop, blisko 40ha pastwisk w ekologicznej i odludnej okolicy na skraju lasu, stare łąki bez bardzo bujnej trawy (co niekorzystnie wpływa na stan kopyt), dużo ziół, górki, pagórki, laski, zagajniki, czyli natura niczym nie zmącona. Jesli zaspokoimy końskie naturalne potrzeby - bycia w stadzie i stałej możliwości ruchu to mamy konia bez narowów, nałogów, ze zdrowymi mięśniami, stawami i kopytami, ze zdrowym układem oddechowym (dopiero jak stwierdza sie u koni RAO to lekarze zalecają wychów bezstajenny:( mozna temu zapobiec przez profilatykę)przyjemnie pracuje się z koniem chętnym i pozytywnie nastawionym do człowieka a taki jest koń którego potrzeby stadne sa zaspokojone. Jest to zaledwie 12 km od duzej miejscowości (Świdnica, Dzierżoniów) z której dojeżdża autobus podmiejski. Nasze stadko to 22 konie.
na miejscu 2 szt technika Hodowcy koni po jedynej w tamtych latach szkole w Polsce, trenerzy jeździectwa, koniarze z zamiłowania, rozczyszczacz i kowal z umiejętnościami i WIEDZĄ o biomechanice kopyt. Koniki sa pod okiem ludzi umiejących zrobić wiele rzeczy (zastrzyki, opatrunki). Bezpośredni wjazd do lasów. Oferujemy możliwość utrzymania konia w ruchu dla osób chcących utrzymać swojego rumaka w stanie wyszkolenia lub go podnieść, szkolimy konie młode, doszkalamy inne, odpracowujemy trudniejsze przypadki, szkolimy jeźdźców tak aby tworzyli zgrana i rozumiejaca sie parę.

ogrodzona ujeżdzalnia 30x 40 piaszczysta, trawiasta 50x70 a w planach stworzenie placu z róznymi odstarszajacymi przeszkodami i atrakcjami zwiekszajacymi poczucie równowagi a co za tym idzie bezpieczenstwa (górki, dołki, kładki, tunele, kłody)
organizujemy szkolenia z lonzowania przyjaznego koniowi, kursy woltyżerki,dosiadowe, rajdy oraz obozy i zimowiska, również dla dorosłych, prowadzimy jazdy na wyjazdach w innych stajniach a w swojej naukę jazdy dla każdego oraz treningi indywidualne z lonzowania, kształtowania zrównoważonego i elastycznego dosiadu oraz woltyżerskie dla pasjonatów oraz sportowe. Jesteśmy otwarci na propozycje, ciagle sie doszkalamy.

Zapraszamy Agnieszka i Adam Susłowscy

Lutomia Górna :)

Informacje

Ogłoszenie dodane 07 lutego 2018 o 23:58
Odświeżone 02 czerwca 2018 o 00:12
Wyświetlane do 02 lipca 2018

ID ogłoszenia: 56833
Liczba osób obserwujących: 7
Liczba wyświetleń: 2233

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora

Kontakt

Pokaż adres e-mail
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Aby wysłać wiadomosć, musisz się zalogować.
Kliknij tutaj
Profil na forum Re-Volta: belusia6 Kliknij, aby zobaczyć
Nie obserwujesz Obserwuj
reklama