To ogłoszenie jest nieaktualne!

Wysoka klacz do dzierżawy - okolice Poznania

  • Dzierżawa:
    Mam konia do dzierżawy
Lokalizacja: Wielkopolskie
Opis ogłoszenia:
Dressage Dreams oferuje do pełnej dzierżawy 15 letnią klacz.
O tej klaczy i o jej życiu wewnętrznym mogłabym napisać trzytomową książkę ;), póki co podaję najważniejsze informacje: Mamba to wysoka (ok. 172 cm), silna, mocnej budowy klacz wielkopolska. Bardzo dobrze ujeżdżona (kl. P. 60%), elementy kl. N, kocha skakać, jednak z powodu kontuzji ścięgna sprzed kilku lat aktualnie regularne, wyższe skoki nie wchodzą w grę. Chodzi pod siodłem również bez ogłowia. Dużo pracowałam z nią z ziemi. Posiada fajny, obszerny, mocny ruch. Z uwagi na dość silny charakter i duży temperament ;) klacz przewidziana dla osoby zdecydowanej, pewnej siebie. Klacz jest zdrowa (ścięgno całkowicie zregenerowane, od kilku lat nie daje żadnych objawów), zadbana, podkuta, ogolona i czeka na swojego towarzysza :)
Cena dzierżawy obejmuje:
- pensjonat
- wszystkie niezbędne dodatki paszowe, suplementy itd.
- kowala / weterynarza
- golenie
- cały niezbędny sprzęt treningowy oraz stajenny (np. derki)
- plan treningowy dla danej pary opracowany przez Annę Wieczorkiewicz.
Cena nie obejmuje kosztu treningów. Oferujemy dzierżawę tylko w opcji pełnej dzierżawy, bez możliwości przeniesienia konia do innej stajni. Oferta skierowana jest do osób minimum 16 letnich, na poziomie umiejętności minimum kl. P w ujeżdżeniu. Możliwe starty w zawodach, zdawanie odznak. Uwaga, nie jest to oferta dzierżawy za koszty utrzymania, cena dzierżawy jest adekwatna do poziomu wyszkolenia konia i tego, czego się można od niego nauczyć! Jeżeli nie spełniasz kryteriów dzierżawy - zapraszamy w to miejsce na treningi!
Klacz stoi w nowo powstałym ośrodku ujeżdżeniowym ok. 20 km od Poznania (kierunek Rokietnica, Szamotuły) dysponującym stajnią murowaną z myjką wewnętrzną z ciepłą wodą, dwoma pełnowymiarowymi czworobokami zdrenowanymi, z bardzo dobrym podłożem i systemem nawadniania, zdrenowanym lonżownikiem z bardzo dobrym podłożem, kompletem przeszkód i cavaletti oraz pokojami gościnnymi nad stajnią. W planach na jesień 2018 r.: hala, solarium, sala szkoleniowa.
Posiadamy również inne konie do dzierżawy.
Więcej o nas na:
https://www.facebook.com/DressageDreamsPoznan/
http://dressagedreams.pl/
Zapraszamy!

Informacje

Ogłoszenie dodane 15 kwietnia 2018 o 16:53
Odświeżone 09 sierpnia 2018 o 19:21
Wyświetlane do 08 września 2018

ID ogłoszenia: 100886
Liczba osób obserwujących: 0
Liczba wyświetleń: 2140

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
Nie obserwujesz Obserwuj
reklama