Yarrowia Equinox Classic 1,5kg

  • Stan:
    Nowe, nieotwierane
  • Podkategoria:
    Witaminy
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Equinox Classic to sztandarowy preparat Equinoxa, jako jedyny na rynku suplement dla koni opiera swój skład na unikalnych kulturach drożdży Yarrowia lipolytica, dzięki czemu wspiera wiele niezwykle ważnych funkcji w ogranizmie!

Czemu drożdże Yarrowia lipolytica są unikatowe? Większość dostępnych na rynku produktów drożdżowych bazuje na szczepach drożdży Saccharomyces cerevisiae. Producent suplementów marki Equinox, jest wyłącznym właścicielem patentu produkcyjnego drożdży Yarrowia lipolityca. W przeciwieństwie do popularnych drożdży Saccharomyces cerevisiae, które wykorzystują cukry proste, drożdże Yarrowia lipolytyca wkorzystują tłuszcze (kwasy tłuszczowe pochodzenia roślinnego, w tym kwasy nienasycone) jako źródło energii i węgla. Charakteryzuje je szereg wyjątkowo cennych w żywieniu koni właściwości. Drożdże te wykazują między innymi działanie prebiotyczne, wspomagają metabolizm, pracę przewodu pokarmowego i układu odpornościowego. Mają także pozytywny wpływ na kondycję sierści i kopyt.

Więcej informacji tutaj: http://hayloft.pl/?product=equinox-classic

Opakowanie 1,5kg w zależności od masy ciała konia starcza na około 30-40dni. Classic dostępny jest u mnie także w opakowaniach po 3kg. Możliwa negocjacja ceny.

Możliwy odbiór osobisty w Piasecznie lub wysyłka kurierska. Koszt wysyłki to 13zł i w paczce możemy zmieścić więcej niż 1 opakowanie. Istnieje możliwośc zamowienia także innych produktów marki Equinox, również supli dla psów i kotów.

Informacje

Ogłoszenie dodane 31 października 2018 o 13:38
Odświeżone 18 lipca 2019 o 10:16
Wyświetlane do 17 sierpnia 2019

ID ogłoszenia: 142194
Liczba osób obserwujących: 2
Liczba wyświetleń: 399

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama