1,5 roczny ogierek Finest/Edward/Lauries Crusador xx rasa hanowerska

 • Płeć:
  Ogier
 • Data urodzenia:
  2019
  (1 rok)
 • Maść:
  Kara
 • Rasa:
  Hanowerska
 • Wzrost:
  170 cm
 • Ojciec:
  Finest
 • Matka:
  Po Edward/Lauries Crusador xx /Rotspon
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Na sprzedaż urodziny w kwietniu 2019 ogierek rasy hanowerskiej.

Maść kara


Koń urodzony w Polsce, w profesjonalnej, zarejestrowanej w Związku Hanowerskim VERDEN NIEMCY hodowli (Specjalizujemy się w hodowli koni dresażowych).

Rodowód nie jest przypadkiem, świadome skojarzenie odpowiednich linii miało na celu uzyskanie konia o wybitnych cechach ujeżdżeniowych a poprzez dolanie krwi z linii E nie wykluczone, iż nasz źrebak będzie miał predyspozycje na doskonałego konia WKKW.

Ojciec-FINEST-przekazuje swojemu potomstwu ruch, niebywałą urodę oraz znakomitą jezdność (z czego znany jest ojciec Finesta -Fuerstenball).

Matka -sprowadzona z Niemiec w wieku 3 lat -jest córką ogiera Edward (Stado Ogierów CELLE, indeks ujeżdżeniowy 142,93 , indeks skokowy 120,72, zdobywca prestiżowej nagrody GRANDE PREIS Związku Hanowerskiego 2018 ) oraz klaczy po Lauries Crusador xx/Rotspon.

Bardzo obiecujący ogierek o niebywałej urodzie, długich nogach, przemiłym usposobieniu, lgnący do człowieka, dorastający w spokoju, w optymalnych warunkach. Elitarne pochodzenie oraz odpowiedni odchów pozwala oczekiwać po nim konia idealnego a co najważniejsze- ze zrównoważoną głową.

Docelowa szacowana przez nas wysokość konia to 168-170cm.

Przyszły nabywca otrzyma komplet dokumentów, na które składają się wydane przez Hannoveraner Verband Verden Niemcy paszport oraz certyfikat własności konia czyli Eigentumsurkunde.

Doskonały przyszłościowy koń dla osoby z ambicjami sportowymi w kierunku dresażu.

Co roku w naszej hodowli rodzi się tylko kilka źrebiąt, dzięki czemu możemy poświęcić wychowaniu każdego z nich odpowiednio dużo uwagi, czasu i miłości, a potencjalny przyszły nabywca ma gwarancję, iż wyhodowany przez nas koń będzie widział w człowieku przewodnika i przyjaciela.

więcej filmików w ruchu poprzez WhatsApp

Cena do rozsądnej negocjacji.
ZAPRASZAMY !

Informacje

Ogłoszenie dodane 09 października 2020 o 19:21
Odświeżone 29 października 2020 o 15:35
Wyświetlane do 28 listopada 2020

ID ogłoszenia: 302242
Liczba osób obserwujących: 12
Liczba wyświetleń: ponad 500

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama