3-letni wałach po COMME LE PERE, czysty TUV

 • Płeć:
  Wałach
 • Data urodzenia:
  2019
  (3 lata)
 • Maść:
  Gniada
 • Rasa:
  SP szlachetna półkrew
 • Wzrost:
  170 cm
 • Ojciec:
  COMME LE PERE
 • Matka:
  LORI
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Sprzedam urodziwego, rosłego wałacha z 2019 roku (trzylatek) z nienagannym pochodzeniem. Koń o dużym potencjalnie sportowym, obdarzony sprężystym ruchem i mocną siłą wybicia. Docelowo +/- 170 cm w kłębie. Regularnie werkowany, odrobaczany i szczepiony, żywiony dobrymi paszami, całorocznie padokowany, zdrowy (aktualny TUV bez skaz). Potrafi jeździć transportem.

LORDINES-DŁ jest synem wznoszącego się ku górze COMME LE PÈRE, który rozpoczął hodowlaną karierę już jako trzylatek, a w 2019 roku zdobył kwalifikację do Bundeschampionatu. Ogier ten szczyci się ogromną siłą wybicia, a zarazem spokojną głową w parkourze, ponadto jest niezwykle urodziwy. Cechy te przekazuje potomstwu. W jego rodowodzie znajdziemy jedne z najlepszych koni skokowych na świecie, między innymi COMME IL FAUT, CORNET OBOLENSKY, czy CONTENDER.

Od strony matki ujrzymy w rodowodzie takie sławy, jak LORD STAR pod LORD, LASCADELL czy LANDGRAF I. Ta fantastyczna holsztyńska linia jest bogata w osiągnięcia światowej rangi. Topowego reproduktora - LANDGRAFA I - nie trzeba nikomu przedstawiać, warto zaś przypomnieć o LORDZIE, który jest jednym z najlepszych ogierów w historii holsztyńskiego związku. Ogier ten jest finalistą niemieckiego czempionatu koni skokowych oraz ma za sobą bardzo udane starty w konkursach Pucharu Świata.
Zdj RTG do wglądu
Filmy z korytarza wysyłam na WhatsApp
Na ostatnim zdjęciu jest ojciec wałacha :)

Informacje

Ogłoszenie dodane 12 kwietnia 2022 o 23:10
Odświeżone 16 maja 2022 o 21:13
Wyświetlane do 15 czerwca 2022

ID ogłoszenia: 434982
Liczba osób obserwujących: 30
Liczba wyświetleń: ponad 3500

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama