3 letnia klacz Denver/Dinken/Diarado/Cassini II - źrebna

 • Płeć:
  Klacz
 • Data urodzenia:
  2019
  (3 lata)
 • Maść:
  Gniada
 • Rasa:
  Holsztyńska
 • Wzrost:
  164 cm
 • Ojciec:
  Denver (Dinken/Lennon)
 • Matka:
  Feliz Fabienne (Cassini II/Clinton)
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Na sprzedaż piękna, świetnie zapowiadająca się holsztyńska 3 letnia klacz. Obecnie klacz jest źrebna ogierem Million Dollar.

Klacz o super ruchu i budowie. Jako źrebię zdobyła uznanie niemieckiej komisji i otrzymała od związku holsztyńskiego premię źrebięcą.
Klacz jest mojej hodowli, od pierwszych dni dbana, odpowiednio żywiona w okresie dorastania, codziennie padokowana na pastwiskach, regularnie szczepiona, odrobaczana, werkowana. Nauczona pracy na lonży, aktualnie przygotowywana do przyjęcia siodła.
W skoku bardzo uważna, szybka, elastyczna. Świetny materiał na konia do sportu jak i klacz do hodowli !
Klacz nie posiada żadnych narowów, jest bezpieczna w obsłudze, nie kopie, nie gryzie. Aktualny TUV do wglądu dla zainteresowanych.

Ojciec klaczy Denver to jeden z młodszych, bardzo obiecujących koni własności Dirka Ahlmanna. Jako czterolatek swoją wartość potwierdził wygrywając sportowy test w Verden uzyskując fantastyczną notę 9,03 na 10 możliwych. Aktualnie Denver odnosi sukcesy na parkurach 135-145 cm.

Matka klaczy Feliz Fabienne to córka legendarnego Cassini II, którego przedstawiać nie trzeba. Pierwszy źrebak (starszy brat oferowanej na sprzedaż klaczy) został uznany w związku AES i jest obecnie ogierem kryjącym.

Cena 20 000 EURO .

Informacje

Ogłoszenie dodane 16 marca 2022 o 15:18
Odświeżone 08 czerwca 2022 o 07:20
Wyświetlane do 08 lipca 2022

ID ogłoszenia: 428352
Liczba osób obserwujących: 19
Liczba wyświetleń: ponad 4000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama