5 letni wałach małopolski

 • Płeć:
  Wałach
 • Data urodzenia:
  2019
  (5)
 • Maść:
  Ciemnogniada
 • Rasa:
  Małopolska
 • Ojciec:
  Frazes
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Witam mam na sprzedaż 5 letniego wałacha malopolskiego-Faradello
Koń poprawnie zbudowany,mniejszy(158cm). Ma za sobą pierwsze wsiadania jednak jest to konik to dalszej pracy,nie dla osoby początkującej. Faradello odda całe swoje serce spokojnej osobie która będzie chciała pracować z nim jego tempem. Jest to konik bardziej do przodu z mocnym temperamentem. Przyszłościowa nada się do małego sportu. Ma świetny,obszerny ruch i bardzo dobra głowę jeżeli chodzi o skoki,mocny w odbiciu i patrzący na odległość.

Regularnie werkowany bez najmniejszego problemu,prawidłowe kopyta. Prowadzony regularnie przez fizjoterapeutę. Codziennie padokowany w stadzie gdzie nie stanowi problemu wobec innych koni. Odrobaczany,szczepiony i badany(wszystkie niedobory uzupełnione w tym podstawowy selen) U nas nigdy nie doznał żadnej kontuzji aczkolwiek nie był sprawdzany pod tym kątem,możliwość zrobienia badań na koszt osoby kupującej.

Faradello nie jest agresywny w stosunku do człowieka,bez problemu daje się wyczyścić i osiodłać. Pracuje z ziemii,nie boi się wypraw do lasu,ma szacunek do człowieka.
!Koń w stałym treningu,cenę będzie rosnąć wraz z umiejętnościami konia!
CENA DO LEKKIEJ NEGOCJACJI
OSTATNIE ZDJECIA:OJCIEC,DZIADEK
zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane

Informacje

Ogłoszenie dodane 11 czerwca 2024 o 00:32
Wyświetlane do 11 lipca 2024

ID ogłoszenia: 598088
Liczba osób obserwujących: 17
Liczba wyświetleń: ponad 500

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama