6 letni wałach z hss.

  • Ogłoszenie:
    Oddam konia
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Oddam młodego wałaszka rasy SP. Bisquit rok temu miał zdiagnozowany hss, w tym roku zostało to potwierdzone przez innego lek.wet.
Koń oprócz okresu wakacyjnego nadaje się do jazdy rekreacyjnej. W dużej mierze zależy to od jego dnia... Niestety lato jest najgorsze ze względu na niesprzyjające warunki. Kto miał doczynienia ten wie..
Poza okropną diagnozą jest najcudowniejszym młodziakiem pod słońcem, ciekawski świata, uwielbia ludzi i pracę. Od lat źrebięcych przyuczany metodami naturalnymi. Naprawdę dużo umie. W stadzie raczej trzyma się na uboczu, nie dominuje.
Rok temu robiliśmy endo worków z badaniem BAL, ze względu na porę roku (maj) gdy pojawiły się pierwsze poważne objawy. Badanie tak w sumie nic nie wniosło, podniesione lekko neutrofile które świadczą o alergii. Zdecydowaliśmy się wtedy na stajnie wolnowybiegową i była znaczna poprawa.
W tym roku mamy przeczucie że zaatakowały go wrzody, nie jest to potwierdzone, gdyż nie byliśmy w stanie zrobić gastroskopii.
Szukam miejsca gdzie koń będzie mógł dożyć spokojnej emerytury, max 200 km od miejsca mojego zamieszkania. Na pewno raz na jakiś czas chciałabym go odwiedzić.

Więcej informacji udzielę telefonicznie pod numerem 511 701 112 (nie jestem dobrą pisarką.. )

Informacje

Ogłoszenie dodane 10 lipca 2024 o 22:50
Wyświetlane do 09 sierpnia 2024

ID ogłoszenia: 602998
Liczba osób obserwujących: 9
Liczba wyświetleń: ponad 500

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama