Ambitna klacz do sportu

 • Płeć:
  Klacz
 • Data urodzenia:
  2009
  (13 lat)
 • Maść:
  Gniada
 • Rasa:
  SP szlachetna półkrew
 • Wzrost:
  153 cm
 • Ojciec:
  Etos
 • Matka:
  Dumka
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Na sprzedaż 13 letnia klacz razy SP (mały koń) o gniadym umaszczeniu. Dalia swoją "kariere" zaczynała od klasy miniLL i LL a obecnie ma za sobą parkury klasy L, P i pierwsza N-ke, gdzie zajęła 1 miejsce w konkursie o wzrastającym stopniu trudności z jokerem. Na treningach koń skacze przeszkody do wysokości 120-130cm. W klasie L często są to 1-3 miejsca na podium zarówno w zawodach towarzyskich jak i regionalnych. Startowała również w Mistrzostwach Województwa
Kujawsko-Pomorskiego, gdzie zdobyła vice mistrza i srebrny medal w 2021r. W tym roku brała udział również w Mistrzostwach Polski Amatorów i zdobyła brązowy medal i tytuł 2-go vice mistrza, a także w zawodach Ogólnopolskich Dzieci i Młodzieży gdzie w finale w klasie P zdobyła 3 miejsce.
Dalia to mały koń z wielkim sercem do skoków, odważna i chętna do pracy, pomaga i wybacza błędy w parkurze i dzięki temu w krótkim czasie bo zaledwie w kilku miesiącach udało się również zrobić 3 klasę sportową, a wcześniej egzamin licencyjny i srebrną odznakę jeździecką. Klacz grzeczna przy zabiegach pielęgnacyjnych i wizytach kowala, bez narowów, nie tyka, nie była kontuzjowana, bezproblemowo wchodzi i wychodzi z koniowozu i przyczepki. Kuta na 4 kopyta, regularnie odrobaczana i szczepiona. Na chwile obecną w stałym treningu od 4 lat.
Więcej informacji, filmików z treningów i zawodów pod numerem tel. 609407323 lub WhatsApp. Cena do małej negocjacji. Tylko w dobre ręce!!!! Istnieje możliwość dla osoby poważnie zainteresowanej zrobienie badań TUV. Zapraszam na jazdę próbną.
https://youtube.com/watch?v=L4w9HjGKoq4&feature=share
https://youtube.com/watch?v=jO0cTiOselc&feature=share

Informacje

Ogłoszenie dodane 23 października 2022 o 22:23
Odświeżone 16 listopada 2022 o 10:30
Wyświetlane do 16 grudnia 2022

ID ogłoszenia: 477761
Liczba osób obserwujących: 23
Liczba wyświetleń: ponad 15000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama