Cudowny, przyszłościowy wałach do sportu!

 • Płeć:
  Wałach
 • Data urodzenia:
  2017
  (7 lat)
 • Maść:
  Siwa
 • Rasa:
  SP szlachetna półkrew
 • Wzrost:
  170 cm
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Z ogromnym bólem serca sprzedam cudownego, przyszłościowego wałacha. W tym roku będzie miał 7 lat, ma około 170cm wzrostu.
Ujeżdżony na poziomie P/N, doświadczony w zawodach skokowych do klasy L1. Ma za sobą na koncie kilka wygranych. Treningowo skakał parkury 120cm. Bardzo silny w skoku, nie raz skacze ze sporym zapasem.
Koń bardzo odważny, energiczny, skoczny i zwinny. Ma niesamowity ruch. Jestem pewna, że nada się także do ujeżdżenia. Chodzi w tereny, także jako czołowy. Jest silny i bardzo inteligentny, myśli w parkurze i pracy na płasko. Z racji ogromnych predyspozycji zależy mi na doświadczonym, pewnym siebie jeźdźcu, który odpowiednio go poprowadzi. Do tej pory jeżdżony od samego początku tylko przez jedną, delikatnej budowy amazonkę.
Koń zrobiony przez mnie od zera, kupiłam go jako świeżo zajeżdżonego 3,5 latka. Bardzo pojętny, niezwykle szybko się uczy. Zdałam na nim 3 klasę sportową w skokach z notą 2.0 punktów za styl. Nie boi się straszaków, takich jak podmurówki czy deski. Bez problemu wchodzi do przyczepy, grzeczny w transporcie.
Koń jest zdrowy, nigdy nie kontuzjowany. Prawidłowy zgryz, regularnie robione zęby. Ma zrobioną bazę szczepień, odrobaczany co pół roku. Kowal regularnie co 6-8 tygodni. W obejściu grzeczny, ale nie można mu pozwolić wejść sobie na głowę. Typ natarczywego pieszczocha, kocha ludzi. :) Codziennie padokowany z jednym koniem, w większej grupie lubi zaczepiać do zabawy inne konie. Typowe końskie dziecko. Naprawdę idzie się w nim zakochać. Typ konia rodzinnego. Nauczony jednej sztuczki - uśmiechu.
Szkółkom jeździeckim z góry dziękuję i uprzedzam, że koń nie nada się pod dzieci, które dopiero się uczą. :)
Zależy mi na dobrym domu, u osoby z którą będzie mógł dalej się rozwijać.

Jeśli nie odbierałabym telefonu, proszę zostawić mi wiadomość SMS, odezwę się. Proszę o kontakt tylko naprawdę zainteresowane, pełnoletnie osoby, szanujmy swój czas.
Cena wraz z treningiem konia może wzrosnąć.

Filmy:
•Zawody
https://youtu.be/bnno1y_pWy4?si=W6Ap9UebR0UH6q2v
•Treningi
https://youtube.com/shorts/9ehD5OcCh2E?si=FIwdUy7zVKNBrLcI
https://youtube.com/shorts/m5z9CyBJuJ8?si=Qe0xtoFPQ457zeed
https://youtu.be/T_-mvM06RjI?si=Ca-XuCeFeeOvTGuK
•Ujeżdżenie https://youtube.com/shorts/k1uu1h_4Ssg?si=o42uzOlVG1OJDqbT

Więcej mogę podesłać na whatsapp.

Uwaga aktualizacja!
Z uwagi na dziwnego rodzaju telefony, informuję, że jazda próbna na koniu wynosi 100zl (odliczane oczywiście w przypadku decyzji zakupu). Koń jest na sprzedaż, a nie na darmowe przejażdżki osób kompletnie niezainteresowanych zakupem.
Podejmuję tą decyzję z uwagi na własny, bardzo napięty grafik - praca, trzeci rok studiów i nauka do obrony. Dodatkowo, nie zamierzam w mój jedyny dzień wolny od wszystkiego wciskać 2 osób na testowanie konia. To mój przyjaciel, nie maszyna. :)

Jeszcze raz podkreślam, proszę o kontakt tylko poważnie zainteresowane osoby. I proszę o wyrozumiałość, odpisuję i oddzwaniam, a także ustalam terminy wizyty najszybciej jak tylko jestem w stanie.
Cena nie podlega dalszej negocjacji, to minimalna wartość oferowanego konia. Zmniejszam cenę z uwagi na mój brak czasu, aby jeździć regularnie.

Informacje

Ogłoszenie dodane 13 listopada 2023 o 17:04
Odświeżone 07 lutego 2024 o 16:06
Wyświetlane do 12 marca 2024

ID ogłoszenia: 560480
Liczba osób obserwujących: 109
Liczba wyświetleń: ponad 9000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama