To ogłoszenie jest nieaktualne!

Czaprak wszechstronny/skokowy ONLYWAY nowość - wysyłka gratis.

 • Stan:
  Nowe
 • Przeznaczenie:
  Wszechstronny
 • Marka:
  Inna
 • Kolor:
  Bordowy
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
ONLYWAY™ Hexagon Pro jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących wysoką jakość wykonania i dbających ponadprzeciętnie o komfort swojego konia.

Najwyższej klasy materiały, podwójne ręczne przeszycia i autorski kształt powodują, że jest wybierany przez jeźdźców rekreacyjnych i sportowych na całym świecie.
Czaprak posiada szlachetny, kontrastujący, złoty haft z nici w delikatnym połysku - oczywiście symbol jakości marki czyli skaczącego konia z jeźdźcem. Z drugiej strony znajduje się całe logo marki w postaci subtelnej wszywki 3D, która jest gwarancją oryginalności produktu.

6 ZAAWANSOWANYCH WARSTW

GÓRNA - pikowana 100% bawełniana tkanina drelichowa o wysokiej gramaturze, skośnym splocie tkackim i wysokim zapełnieniu powierzchniowym. W wyniku zastosowania tego splotu tkanina jest bardzo gęsta, a po jej prawej stronie znajduje się charakterystyczny skośny prążek. Stabilna w obu kierunkach, wytrzymała tkanina o bardzo niskiej kurczliwości (poniżej 2%).

DOLNA - bezpośrednio przylegająca do konia dzianina Teardrop Pro Sport™ o mikro splocie, która posiada cechy wysokochłonne, odprowadzające wilgoć i pot wspomagając odpowiednią termoregulację konia.

POŚREDNIE - unikatowy system czterech materiałów z miękkich włókien chłonnych, posiadający właściwości absorbujące, a następnie redukujące pot i wilgoć, co za tym idzie wspomagając regeneracyjne procesy organizmu.

AUTORSKI KSZTAŁT - Skokowy profil czapraka powstał przy współpracy z lekarzami weterynarii. Jego główną zaletą jest maksymalne odsunięcie krawędzi od końskiego kręgosłupa, a także zminimalizowanie nacisków i przesunięć podczas jazdy.

Czaprak idealnie układa się zarówno bezpośrednio pod siodłem, jak również pod podkładką.Dzięki odpowiedniej grubości wspomaga amortyzację.

Informacje

Ogłoszenie dodane 18 maja 2022 o 14:33
Wyświetlane do 17 czerwca 2022

ID ogłoszenia: 442634
Liczba osób obserwujących: 4
Liczba wyświetleń: ponad 500

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama