Daw Mag Leopard NOWA CENA!

 • Podkategoria:
  Siodła Skokowe
 • Stan:
  Używane, widać ślady
 • Rozmiar:
  17,5 cala
 • Marka:
  Daw-Mag
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Siodło wyprodukowane 03.10.2011, od nowości u mnie, jeżdżone na jednym koniu, regularnie czyszczone i konserwowane środkami bardzo dobrej jakości. Sprzedaję, ponieważ nie pasuje na żadnego z moich koni (koń, na którym było używane jest już na emeryturze). Rozstaw łęku L (31cm), wersja "super" (wykonane w całości ze skór importowanych, zamki firmy Sprenger), wypełnienie watą, co umożliwia dokładne dopasowanie siodła do grzbietu konia. Siodło po serwisie u producenta, wstawione nowe skóry pod łydkami oraz na lewym klocku za łydką, nowe przystuły. Możliwość przymiarki za pełną kaucją i opłatą za wysyłkę (ubezpieczoną na kwotę wartości siodła) w obie strony. Cena do negocjacji. Mogę dorzucić gratis strzemiona Compositi Reflex całe czarne, czarne z różową wkładką lub czarne z brązową wkładką. Nie wymieniam się.
Siodło wycenione przez profesjonalnego saddle fittera. Cena do negocjacji.

Opis ze strony producenta:
Siodło posiada długie i płaskie siedzisko oraz długie przystuły, przez co zaleca się stosowanie krótkich popręgów. Odpowiednie umiejscowienie poduszek kolanowych oraz klocków przednich i tylnych gwarantują bezpieczeństwo, stabilność, równowagę oraz swobodę ruchów jeźdźca w trakcie pokonywania krosu, nawet w ekstremalnych sytuacjach. Pojedyncze tybinki zapewniają lepszy kontakt jeźdźca z koniem. Umieszczone głęboko zamki pomagają uniknąć niewygodnych wybrzuszeń od puślisk, co poprawia komfort jazdy.

Nowoczesne technologie zastosowane przy produkcji tego siodła pozwalają na swobodę ruchów konia (praca grzbietu) i nie blokują jego łopatek:
- elastyczna terlica (wykonana z włókna szklanego z żywicą poliestrową ze wzmocnieniem przedniego łęku),
- elastyczny łęk,
- miękkie i poddające się ruchowi konia, nie uciskające grzbietu panele,
- bardzo lekkie.

Informacje

Ogłoszenie dodane 11 września 2019 o 14:56
Odświeżone 23 lutego 2020 o 15:34
Wyświetlane do 24 marca 2020

ID ogłoszenia: 209933
Liczba osób obserwujących: 14
Liczba wyświetleń: ponad 1000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama