Derka mikrokrążeniowa BEMER HORSE

  • Stan:
    Nowe
  • Przeznaczenie:
    Inny rodzaj
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Dzień dobry

Chciałabym zainteresować każdą osobę związaną z końmi nowością technologiczną, która została opatentowana przez Instytut Mikrokrążenia w Berlinie. BEMER HORSE to urządzenie do fizykalnej terapii naczyniowej, które pomaga w procesie gojenia, wspomaga regenerację konia i zapobiega urazom. Zwiększa elastyczność, która jest warunkiem motywacji i chęci do nauki, umożliwiając efektywne treningi. Zestaw BEMER HORSE pomaga koniowi łatwiej się zrelaksować, nie tylko przed, ale także po wysiłku.

Możemy powołać się na rekomendację zestawu BEMER HORSE wydaną przez takie autorytety jak m. in. wybitny hodowca koni – PAUL SCHOCKEMÖHLE oraz mistrzyni świata w skokach przez przeszkody z 2018r. – SIMONE BLUM.
Osoby chętne do zgłębienia tematu zapraszam do kontaktu w komentarzach lub wiadomości prywatnej. Z chęcią opowiem więcej o wpływie technologii na zdrowie i samopoczucie Koni, przedstawię szerzej produkt, porozmawiamy o dobrostanie Twoich Koni.

Dodatkowo zapraszam do obejrzenia krótkiego, półtoraminutowego, acz bardzo kinowego filmiku przedstawiającego zestaw BEMER HORSE: https://youtu.be/258HY40VW-E
Pozdrawiam
Monika Bierżyńska – partner Bemer Horse Polska

Informacje

Ogłoszenie dodane 31 sierpnia 2021 o 20:08
Odświeżone 24 czerwca 2022 o 20:15
Wyświetlane do 24 lipca 2022

ID ogłoszenia: 382286
Liczba osób obserwujących: 33
Liczba wyświetleń: ponad 7000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama