Dom z dużą działką i pomieszczeniami na stajnię, w pobliżu lasu

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Na sprzedaż dom z dużą działką w Czarna wieś gm. Grodzisk Wlkp
Stary dom z 19391 r. po remoncie położony na dużej działce o powierzchni 1,2 ha. ( istnieje możliwość zakupu przez osoby nie będące rolnikami )
Dom o powierzchni 180 m2, w którym znajduje się hol wejściowy, salon, 3 sypialnie, kuchnia , łazienka z wanną i skrytka . Do budynku wchodzi się przez zadaszoną altanę. Poddasze użytkowe do ewentualnej adaptacji.
Budynek został wyremontowany w 2019 roku . Całość ocieplona , elewacja otynkowana i pomalowana. Dach dwuspadowy, pokryty nową blacho dachówką, rynny nowe PCV. Okna PCV, dwuszybowe z roletami wewnętrznymi. Na podłogach panele, kuchnia, łazienka i korytarz płytki. W altanie znajduje się również pomieszczenie kotłowni z nowym piecem węglowym. Ciepła woda z pieca CO.
Budynki w układzie czworoboku znajduj się na terenie ogrodzonym ok. 2700 m2.
W budynku gospodarczym znajdują się pomieszczenia stajni dla koni oraz pomieszczenia gospodarcze, na poddaszu mieści się gołębnik. Do budynku przylega wysoki garaż na ciągnik.
W drugim budynku znajdują się dwa pomieszczenia garażowe, jeden z bramą zamykaną na pilota. Trzeci bok to zadaszona wiata na maszyny rolnicze oraz box dla konia.
Do terenu ogrodzonego przylegają wygrodzone padoki dla koni.
Do budynku doprowadzona jest woda z sieci, na terenie posesji znajduje się również czynna studnia W budynku została wymieniona instalacja elektryczna oraz wszystkie instalacje wodne i co , grzejniki nowe, aluminiowe. Budynek wymaga ewentualnego odświeżenia ,stan do zamieszkania.
Na posesji rozprowadzona jest instalacja elektryczna i siła . Teren oświetlony. Odprowadzenie ścieków- szambo na posesji.
Działka zagospodarowana, w części przydomowej obsadzona drzewami owocowymi.
Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową na ostatnim odcinku ok. 200 m droga gruntowa.
W okolicy bardzo luźna zabudowa jednorodzinna . Sąsiedztwo nieuciążliwe, bardzo spokojne.
Las w odległości ok 400 m.
Bezpośrednie sąsiedztwo otaczającego lasu czyni okolicę cichą i spokojną. Charakter nieruchomości sprawia, że jest to idealna oferta dla miłośników koni. Doskonałe położenie w cichej okolicy z licznymi trasami biegnącymi leśnymi duktami a zarazem dobrze skomunikowanej z Grodziskiem Wlkp.
Doskonała oferta dla osób poszukujących spokoju , w oddaleniu od miejskiego zgiełku gdzie można odpocząć na łonie natury. Otaczające lasy oferują w sezonie bogactwo grzybów i leśnych owoców .
Czarna Wieś Wieś została założona została w XVIII wieku na terenie leśnym jako Czarne Olędry
przez Opalińskich właścicieli dóbr grodziskich. Pamiątką po tym jest charakterystyczny dla osad olęderskich rozproszony układ gospodarstw.

Odległości :
- Grodzisk Wlkp 6 km ( ok 8 minut )
- Poznań 58 km
- Nowy Tomyśl 25 km
- Autostrada A 2 SPO Buk – 30 km
- Autostrada A 2 SPO Nowy Tomyśl – 31 km

Z uwagi na niezwykle atrakcyjną lokalizację nieruchomość szczególnie godna polecenia.
Zapraszam na prezentację!

Informacje

Ogłoszenie dodane 17 sierpnia 2021 o 13:58
Odświeżone 24 listopada 2022 o 10:09
Wyświetlane do 24 grudnia 2022

ID ogłoszenia: 379289
Liczba osób obserwujących: 11
Liczba wyświetleń: ponad 2500

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama