To ogłoszenie jest nieaktualne!

Dzierżawa z opcją kupna utalentowanych zdrowych koni sportowych do dużego sportu tylko 200 złotych miesiecznie tel 512618057.

  • Dzierżawa:
    Mam konia do dzierżawy
  • Przeniesienie:
    Możliwość przeniesienia
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Witam,

Mamy 3 młode sportowe konie do dzierżawy: klacz Siena, klacz Heraldina, klacz Paris Dior.

- Klacze Siena (3 lata) oraz klacz Paris Dior (2 lata) po słynnym czempionie świata, ogierze Sandro Hit. Sam Sandro Hit był bezkonkurencyjnym Bundeschampionem i mistrzem świata dla koni sześcio letnich. Oba konie są bardzo skoczne, mają też piękny ruch ujeżdżeniowy.

- Klacz Heraldina po najsłynniejszym koniu WKKW ogierze Heraldiku oraz ogierach Cor de la Bryere i Ramiro Z.

Konie są wysokie. Będą miały docelowo ok. 172 (klacz), więc to opcja dla wyższych osób.

Co zyskujecie? Nasze konie są wolnowybiegowe, więc zdrowe. Każdy dzierżawiący musi liczyć się z możliwością zatrzymania dzierżawy jeśli warunki bytowe i zdrowie konia będą narażane na niebezpieczeństwo psychiczne czy fizyczne. Siena ma zrobiony Tuv, wyszedł bardzo poprawny.

Dzierżawa płatna 200 złotych miesięcznie dla nas jako koszt dzierżawy + koszty utrzymania konia po Państwa stronie.

Istnieje możliwość trzymania konia u nas (k. Serocka, mazowieckie), wtedy ponosicie jedynie koszt 200 złotych (koszt dzierżawy) + kowal + weterynarz, bez kosztów pensjonatu. Umowę dzierżawy podpisujemy z osobami pełnoletnimi, a w przypadku osób niepełnoletnich umowę podpisują rodzice. Cena wykupu konia po max. 1 roku dzierżawy to 75000 złotych w przypadku Sieny, 65000 w przypadku Paris i Heraldiny

Konie po słynnych rodzicach (KWPN, SP, holszt, xx) skokowo-ujeżdżeniowe.

Podpisujemy umowy dzierżawy z warunkową umową sprzedaży (pierwokupu danego konia).

Możliwość zajeżdżenia konia w momencie osiągnięcia przez niego 3,5 roku życia.

Wymagania wobec jeźdźca: minimum BOJ lub udowodnione doświadczenie w pracy z końmi. Przeniesienie do 60 km od Warszawy, albo w inne rejony po wizytacji stajni. Konie bez żadnych chorób, urazów, chowane wolnowybiegowo, więc odporne na zmienne warunki pogodowe. Dzierżawa tylko dla odpowiedzialnych i mądrych osób.

Klacz Siena - mega inteligentna, z pięknym ruchem, ale też bardzo skoczna 3 letnia klacz po ogierze KWPN do sportu i/lub hodowli. Klacz po przekazującym mistrzowskie geny ujeżdżeniowy ogierze KWPN Sandro Hit.
Sandro Hit zdefiniował typ ultranowoczesnego konia ujeżdżeniowego dzięki niezwykle eleganckiemu, ekspresyjnemu i nowoczesnemu potomstwu. Jest jednym z dziesięciu najlepszych na świecie reproduktorów ujeżdżeniowych od 2012 roku. W 2017 i 2018 roku był drugi w rankingu WBFSH, obecnie zajmuje trzecie miejsce.Klacz już umięśniona, skoczna z pięknym ujezdzeniowym ruchem. Lonżowania i przygotowana do dalszej pracy. Przy pierwszych próbach w korytarzu skacze 110 cm. Klacz dla osoby doświadczonej, elektryczna, do przodu, z mocnym charakterem, wymaga stałej pracy na lonży. Klacz może pracować zarówno w ujeżdżeniu jak i skokach. Mamy zrobiony TUV (styczeń 2023). Docelowo ponad 170 cm. Obecnie 165 cm. Nie zajeżdżona ze względu na wiek. Regularnie lonżowana, chodziła już na karuzeli, werkowana, odrobaczana, usunięty ząb wilczak. Była wielokrotnie kąpana, odczulona na wiele rzeczy itp. Nie jest to jednak koń typu misio do przytulania, ma swój charakterek i trzeba z nią stale pracować.

Klacz Heraldina, ur. 05.04.2021, bardzo skoczna wnuczka od strony ojca Heralda III (mistrz Hiszpanii) po Heraldiku xx (mistrz świata WKKW) i po matce po Carlos DZ Holst. (skoki na poziomie 160 cm) i Cor de la Bryere Holst. (skoki na poziomie 160 cm) , domieszka xx i ox oraz dużo Holsztyna, przeznaczenie do WKKW i skoków, chowana wolnowybiegowo, zdrowa, odważna, ciekawa, inteligentna, szybka, skacze samowolnie 120 cm przez bele siana, klacz z charakterem, bardzo spokojna, nie agresywna, wychowywana na pastwiskach. Niczego się nie boi, w stadzie podchodzi pierwsza z ciekawości do torebek plastikowych, i innych uczulaczy. Koń typowo do skoków, ale widzę w niej ogromny potencjał do WKKW. To może być gwiazda na miarę światową w WKKW. Ma charakter, jest jak na swój wiek wysoka ok. 160 cm, pięknie zbudowana, na pewno jeszcze sporo urośnie. Z obu stron ma konie wybitnie skokowe. A Heraldik to najlepszy koń WKKW wszechczasów. W swoim rodowodzie ma same sławy: zaczynając od Heralda III, Heraldika a z drugiej strony Carlos DZ, Cor de de la Bryere, Ramiro Z i .... Ramzes, koń który ukształtował świat jeździecki.

Informacje

Ogłoszenie dodane 05 listopada 2022 o 09:58
Odświeżone 21 lutego 2023 o 21:24
Wyświetlane do 23 marca 2023

ID ogłoszenia: 480432
Liczba osób obserwujących: 31
Liczba wyświetleń: ponad 9000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama