matura

Jednak 3 błędy w zamkniętych, czyli 96% Reszta dobrze. Strasznie zła jestem, bo to były banalne zadania 🙁

A ktoś mi może powiedzieć jak wychodzi wynik 2 w zadaniu 6, bo za nic nie mogę tego zrobić 😁
Ludu SPOKÓJ!!!!! Takie zadręczanie się wam nic nie pomoże, nie lepiej poczekać na oficjalne wyniki?? Albo najlepiej na wasze wyniki?? Bo wrzodów z nerwów dostaniecie.
galopada_   małoPolskie ;)
05 maja 2011 14:00
tak jesli jej nie wpisałas na tym wyznaczonym miejscu. Ja bede miała jakies 56%  💃  😁 do nieczego nie jest mi to potrzebne więc czas na ang ktory jest formalnoscią i do boju z chem i biol  🏇
ja sobie przerzuciłam x/6 na prawą stronę
I po podstawieniu za x 2 wychodzi

3/8 < 10/12 - 2/6
3/8 < 6/12
6/16 < 6/12
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 maja 2011 14:02
Moja przyjaciółka była genialna, zapisała sobie odpowiedzi ołówkiem na kalkulatorze  😁
galopada_   małoPolskie ;)
05 maja 2011 14:04
ja nie wiedzialam czy można wieć tajniacko spisałam zeby panie z komisji siedzące przede mną nie zauważyły  😁 ( a tym moja upierdliwa pani od niemca - frał Muuu  😁 )
CzarownicaSa, ja tak miałam ściągę.. 🤣
galopada_   małoPolskie ;)
05 maja 2011 14:06
agniecha930 to nie sprawdzali wam kalkulatorow?  🤔 my musielismy oddać do sekretariatu przynajmniej dzień wczesniej  🤔wirek:
Kiedyś tak u nas było, od kilku lat normalnie się przynosi i oglądają tylko przy wejściu (ale to jest obejrzenie w stylu- wyciągnij z kieszeni, pomachaj nim i możesz iść dalej)
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 maja 2011 14:09
U nas tak samo 😉 Pokazałeś, że masz i do ławki :P
u nas to samo z kalkulatorami.. i cyrkiel z ołówkiem normalnie można mieć.. :P tylko ołówka niet ;P
załamałam się dziś  🤔 liczyłam na jakieś 70-80 % a będzie może z 40-50...
to sobie pomarzyłam o geologii  😉
coś czuję, że sporo osób ode mnie z humana to oblało.
pony   inspired by pony
05 maja 2011 14:24
JA jestem ciekawa, jaka w zwiazku z tym jest matma rozszerzona, czekam na relację!
A widział ktoś może jakies przykładowe odpowiedzi z polskiego rozszerzone? Nie mogę znaleźć kompletnie nic 🤔
A mnie chyba Ktoś u góry nagrodził za to, że uratowałam wczoraj i zajełam się poturbowanym gołebiem zamiast powtarzać mate. Strzelilam dziś na oślep ze 4 w zamkniętych i miałam dobrze  😁
majek   zwykle sobie żartuję
05 maja 2011 15:49
Wiecie co, maturzyści...
Podziwiam Was.
Właśnie w moim biurze próbowaliśmy zrobić zadania z matmy...
Chyba nikt by nie zdał.
A trochę nas tu siedzi 😉

Ja prawdopodobnie zrobiłabym poprawnie pierwsze polecenie: `sprawdź, czy arkusz ma 20 kartek`  👀
proponuję nie sugerować się odpowiedziami ABCD, bo zawsze jest około 4-5 wersji z przemieszanymi odpowiedziami, żeby nie dało się ściągać :P
odpowiedzi były przemieszane, więc dawałem liczbami odpowiedzi. ja będę miał około 60%. jest dobrze.
9 maja piszę historię sztuki rozszerzoną, zobaczymy jak pójdzie. jak będzie niżej niż 60% będę zawiedziony 🙂
[quote author=majek link=topic=131.msg1000201#msg1000201 date=1304606941]
Wiecie co, maturzyści...
Podziwiam Was.
Właśnie w moim biurze próbowaliśmy zrobić zadania z matmy...
Chyba nikt by nie zdał.
A trochę nas tu siedzi 😉

Ja prawdopodobnie zrobiłabym poprawnie pierwsze polecenie: `sprawdź, czy arkusz ma 20 kartek`  👀

[/quote]

poważnie?
z ciekawości weszłam... i powaliło mnie...
z matmy byłam mega nogą - ledwo-ledwo przecięgali mnie z klasy do klasy, praktycznie większość kabli ... (wtedy nie było jedynek, ale dwóje=kable)
i otwieram te zadania... i większość potrafię rozwiazać... i to poprawnie
SZOK!!  dla mnie poziom podstatówki...
ale fakt - liceum kończyłam z 20-ścia lat temu... gdzie była MATURA z matematyki a nie "test" na poziomie ówczesnej podstawówki  👀 👀 👀

ale sie czasy zmieniły... i wiedza i umiejętności zdewaluowały
...
Tak słucham radia i się maturzyści wypowiadają to wychodzi na to, że dla ludzi z matematycznych klas nie było jakieś trudne, ale dla humanistów zabójcze. I mówili, że dużo podchwytliwych pytań i najtrudniejsze otwarte.
Chyba zdałam  😂 Z zamkniętych poprawnych mam ok 17, z otwartych 3 po 2 pkt. Czyli mam ok. 46% jezu, żeby to na pewno się sprawdziło tylko  🥂. Ktoś wie kiedy będą odpowiedzi na CKE? Oni sobie w kulki lecą bo nawet polskiego jeszcze nie ma ... .
mia - zdałaś, potrzeba 15 pkt żeby zdać, więc jak masz 17 to z samych zamkniętych zdałaś  🙂
Mi z samych zamkniętych wyszło ok 15 + z jednego otwartego na pewno 2. Reszty nie wiem
Załamka X_X
10 lat temu (taki arkusz znalazłam poziom był trochę inny niż mówisz Dodofon) Sprzed 20 lat niestety nie znalazłam .

http://www.maturzysta.info/matura_down-ark-mat.php

taką maturę mogłabym pisać w nocy nawet z palcem w ... oku


margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
05 maja 2011 16:38
wlasnei sobie uswiadomilam, ze teraz siedzac w domu zrobilabym ja na 90% ale oczywscie przekombinowalam ;O w pierwszym otwartym wyznaczalam P iQ nie mam pojecia po co w 2 dalam otwarte nawiasy itp masakra bo arkusz nie byl trudny, a napisalam jak matol  🙁
Dodofon... Mówią, że test był jak z podstawówki obrażasz niektóre osoby... Ty chodziłaś do liceum 4-letniego pewnie, a teraz na opanowanie materiału trochę okrojonego mamy 3 lata. No i poza tym... Dla osób, które za matmą nie przepadają zadania otwarte wcale nie były takie łatwe.  I to nie jest tak, że się usprawiedliwiam, bo z tego co sprawdziłam mam niezły wynik. Nie można porównywać dawnego systemu szkolnictwa i obecnego
janek15, no oby, nie chcę zapeszać póki nie będzie odpowiedzi z cke ... 😉
Chess, może z reszty jakieś pojedyncze punkty Ci jeszcze wskoczą, ja też jeszcze na to liczę 🙂
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
05 maja 2011 16:48
Właśnie wróciłam z rozszerzonego... JEB! No po prostu... Przed szkołą to mało brakowało, żebyśmy się wszyscy zaczęli tarzać po ziemi, bo dla nas to była komedia. Klasa mat-inf a wszyscy po 3 zadania max zrobione. Ja będę miała max 20%, kolega mówi, że on 4-6%  😁
To jest straszne!

Przy czym podstawę obstawiam na 70-80% teraz. Zobaczymy co wyjdzie, poszła mi zadziwiająco dobrze, czuję to w kościach i wiem, że nie zawaliłam i była dla mnie dużo łatwiejsza niż próbna 😉 Takie moje zdanie 😉
janek15, no oby, nie chcę zapeszać póki nie będzie odpowiedzi z cke ... 😉
Chess, może z reszty jakieś pojedyncze punkty Ci jeszcze wskoczą, ja też jeszcze na to liczę 🙂


Mam nadzieję, Na kursie facet nam mówił żeby pisać wszystko dokładnie (dane, wzory) i robić nawet kawałeczki zadań nawet jak nie wiemy więc tak właśnie robiłam.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 maja 2011 16:54
Maddie ja będę miała 8%, zrobiłam to zadanie z a,b i c haha 😀

podstawa była trudna, bo nietypowa, myślę, że wiele osób nie zda.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się