matura

Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
05 maja 2011 20:42
No i żeby nie było:


Nie miałam pojęcia co tam wpisać. Jak koleżankom opowiedziałam, że zaczęłam wymyślać (jak prawdziwy matematyk!), że jest tam 40% i 60% czyli to się uzupełnia, tworzy wykres kołowy, jest spójne, logiczne, całe, to to chciałam uznać za "wskaźniki spójności tekstu", to po prostu ze śmiechu nie mogły. A same i tak nic nie napisały  😂
Czy na rozszerzonym angielskim zawsze jest możliwość napisania rozprawki/opowiadania/opisu? Czy może się jakiś inny tekst trafić?
moze być jeszcze recenzja i nie pamietam czy coś jeszcze
kiedyś zdarzyło się, że nie było rozprawki, wtedy było opowiadnie, opis (chyba jakiegos wydarzenia) i recenzja
Naprawdę, straszą tą maturą od 1 klasy, a tu się okazuje.. że to  w sumie nic takiego. 🤣 Też się czułam, jak na sprawdzianie. Do angielskiego na jutro nawet nie zaglądam, jedyne, z czego się pouczę to chyba będzie fizyka, bo całe 3 lata nie robiłam z niej NIC 🤣 Po fizyce się zabiorę za prezentację na polski (6 dni mam, więc zdążę spokojnie :hihi🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
05 maja 2011 20:52
i  😍 facebook 😀

"Obrady w MEN: - Ej, ja mam gorszy pomysł! - Zajebiście, mów" 😂


A jutro na angielskim - "Napisz rozprawkę na temat wypadku samolotu z polskim prezydentem w Smoleńsku. Uwzględnij zarzuty stawiane Rosjanom przez Polaków oraz wszystkie możliwe zajścia (zamach, wypadek, tak chciał los, tak chciał Bóg, itp.)" 😁
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
05 maja 2011 20:58
Strucelka - my obstawialiśmy, że będzie na matematyce takie oto zadanie: "W polskim samolocie do Smoleńska leci 96 pijanych osób. Oblicz prawdopodobieństwo, że samolot spadnie."  😁
Przed egzaminem chcieli nas z sali wyrzucić, same takie "zadania" leciały  😁
Ej, powodzenia jutro wszystkim na angielskim 🙂 Piszę już teraz, żebym nie zapomniała  😁
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
05 maja 2011 21:54
Właśnie - POWODZENIA!
Ufff... Podchodzę jutro na lajcie, obym nie zawaliła!  😵
...
powodzenia wszystkim!!  :kwiatek:
powodzenia!
galopada_   małoPolskie ;)
06 maja 2011 06:11
Interbeta uzywalam operonu ( bo moja korepetytorka ktora sprawdza matury powiedziala ze na tym bazują osoby układające pytania i nie bedzie nic spoza tego co znajde w tej ksiązce) a poza tym to naście roznych ksiazek przez te 3 lata bo u mojego kolesia od biol to z podrecznika bylo... na 2  😵 wiec m.in uzywalam ksiazek dla studentow np do botaniki: ksiazki pana Strasburgera z 1400stronami  😁 no i oprocz tego mam kilka takich grubsiejszych do samej histologii i kazdego innego działu. Ale zgodnie z tym co mi mowila moja pani: bazuje na podręczniku i jak na razie nie mam problemow z tymi arkuszami. wiadomo ze nic nie jest w nim podane na tacy i trzeba czasami uzyc insormacji z niego do wykombinowania jakiejs funkcji czy zastosowania  😉
I jak po angielskim pdst? Jak dla mnie był aż za łatwy. Wynagrodzili nam matme i polski  🤣 Teksty do czytania były łatwe, nie jak często bywa podchwytliwe czy coś. A słuchanie... bajka 😀 Oby rozszerzenie takie dali.
I jak tam angielski? Jak dla mnie prosty - słuchanie ze słówkami dla podstawówki chyba🙂 żeby tylko taka byla biologia i fizyka i chemia🙂 😀
galopada_   małoPolskie ;)
06 maja 2011 09:59
co to było?  😂 napisałam w 25 minut to czytanie i tworzenie wlasnego tekstu wliczając w to sprawdzanie błedow. wyszlam po 50 min od rozpoczecia tak jak spora liczba osob  🤔
Ja żeby nie wyjść za wcześnie napisałam pracę życia pod względem ładnego charakteru pisma  🤣 Dali nam takie łatwe, to niech się egzaminatorom fajnie czyta ^^
No to dostaliśmy dzisiaj prezent :P Matura łatwa jak nie wiem ... Oby rozszerzenie nie było za trudne 🙂 List to był po prostu banał. Jeśli ktoś po tylu latach nauki ang nie dał rady sklecić nawet 120 słów na taki prosty temat to niech nawet nie marudzi.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
06 maja 2011 10:07
Jaki temat był?
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
06 maja 2011 10:07
NO W KOŃCU COŚ!  😁
Ale banał.  🤣
galopada_   małoPolskie ;)
06 maja 2011 10:10
martva widomosc do kolegi ze nie mozemy go odwiedzic bo zgubilismy dokumenty, jest nam przykro i czy mozemy przyjechac w innym terminie. a list byl prywatny i tez do kolegi ze cieszymy sie ze przyjezdza i mielismy napisac co ma ze sobą zabrać, ze costam u niego zostawilismy i go odbierzemy z lotniska  😉
Katharina   "Be patient and trust in the process"
06 maja 2011 10:19
Jak zobaczyłam ten angielski to mi się japa cieszyła przez całą maturę  😜 bałam się, żeby nauczyciele sobie coś nie pomyśleli o mnie, że jakaś stuknięta  😂 Czytanie, słuchanie bajeczka  😜  😜  pisanie to samo, obawiałam się, że wymyślą coś o wiele trudniejszego po doświadczeniach z matmą i polskim  😁  😂
potwierdzam 😉 bez problemow 🏇

i w tym wlasnie momencie koniec moich pisemnych matur 😅
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
06 maja 2011 10:26
zobaczymy jak rozszerzenie 😀
Losia, ojaaa, ale zazdroszczę. Ja jeszcze biologia, chemia, dwa ustne angielski i polski. ;/ No i na 14 rozszerzenie ;p
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
06 maja 2011 10:32
u mnie jeszcze gegra pisemna, zaraz rozszerzenie z angielskiego i ustne polski i dwa angielskie.
Banał. 😀 Sprawdziany na angielskim miałam 100x trudniejsze. 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
06 maja 2011 10:50
No takie matury to sobie robić mogą 😎
Bardzo łatwa, przyjemna, liczę na wysoki %. Zaraz jeszcze rozszerzenie, oby w zamian nie dowalili czegoś hardkorowego.
Ale idę totalnie na lajcie.
Żeby taka biologię dali 😵 🙇
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
06 maja 2011 10:54
ja cos czuje, ze biologie niestety dojebią.  😵 😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się