AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

Ja też jestem za polo 🙂 Jadę ujeżdżenie amator 😁
karolciaequilano   marzenia się spełniają
06 maja 2011 16:31
Mi też podoba się pomysł z koszulkami 🙂
Polo! Super pomysł!
zdecydowanie polo 😉
Co do koszulek to jeszcze nie wiemy czy na 100% będziemy robić.
Na dzień dzisiejszy zwykła koszulka - 30 zł, koszulka Polo - 50 zł
Jeżeli ktoś jest zainteresowany niech wyśle e-maila do 15 maja z ilością i rozmiarem.
Na adres: marketing@azs.pwr.wroc.pl
Proszę się jak najszybciej zastanowić - gdyż nie jesteśmy pewni czy będzie dużo zainteresowanie koszulek.

MG
sei   . let's grow old together & die at the same time .
10 maja 2011 15:34
ja już drugi rok się wybieram i znów się nie udało. ale może przyjadę was pooglądać i zdjęcia porobić 🙂
Ja bym kupiła polówkę jakby była jakaś fajna, w sensie porządna i estetyczna. Cena wcale nie mała, ale zawsze można niesprzedane wystawić w internecie albo zrobić mało, jak zabraknie to i tak lepiej niż wcale 😉
Na Polo: z przodu dwa loga ... a z tyłu napis "Akademickie Mistrzostwa Polski w Jeździectwie Wrocław 2011"
Fajne. Najlepiejby było jakby to logo z przodu było dośc dyskretne, w sensie tylko na piersi tak 'polówkowo'. Ale ja jesem zdecydowanie za koncepcją.

A jak planujecie rozwiązać miliony zgłoszeń, o czym pisaliśmy pare stron temu??
Czy na AMPy potrzebna jest wyjazdówka od weta?
D+A, nie 🙂 Tylko paszport z aktualnymi szczepieniami.
Na pewno? Bo mnie wmawiają w sekcji, ze wyjazdówka też...
wyjazdówek już od kilku lat nie ma obowiązku posiadać.
Hrabinka12 bo na zawodach PZJ-tu wyjazdówki nie obowiązują, natomiast AMPy nie są zawodami PZJ. Ja w zeszłym roku miałam wyjazdówkę, ale nie pamiętam czy była sprawdzana.
nie trzeba wjazdówek.
MG
Przegląd weterynaryjny jest na miejscu.
Koszulki fajny pomysł🙂
Stanęło na tym, że jadę amatorskie ujeżdżenie. Bez obaw, nie stanowię żadnej konkurencji  😁
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
12 maja 2011 12:51
Stanęło na tym, że jadę amatorskie ujeżdżenie. Bez obaw, nie stanowię żadnej konkurencji  😁



hehe, to tak jak ja  🤣
Taa, dla mnie to każdy jest konkurencją, ale nie mam żadnych nadziei na wyniki, ważne, żeby dać z siebie wszystko 🙂

I mam pytanie- czy każdy uczestnik jedzie wszystkie konkursy, czy niedzielny jest traktowany jako finał i jadą go tylko najlepsi? Wydaje mi się dość trudny i nie wiem czy w ogóle jest sens się go uczyć  😎
kujka   new better life mode: on
15 maja 2011 10:20
dziunka, Ty serio pytasz?
dziunka jak zobaczysz na wyniki z poprzednich lat to widać że z niedzieli winiki sa tylko 16 (chyba) osób, z czego łatwo dydedukowac mozna że, tak: w niedziele jedą tylko osoby z najlepszymi wynikami z piatku i soboty.
Niedziela finały - będą jechać najlepsi z sumy dni piątek i sobota. W ujeżdżeniu będzie mocne ograniczenie.

Co do ujeżdżenia amator na 99% będzie tak (start 80 zawodników):
Podział na dwie grupy - jedziemy na dwa czworoboki.
I grupa jedzie program piątkowy, II grupa jedzie program sobotni.
Następnego dnia będzie na odwrót.

Pozdrawiam
MG



Podbijam temat koszulek:  jaki kolor? I czy wysłanie maila = złożenie zamówienia, czy wysłanie wiadomości służy celom orientacyjnym?
Tak też mi się wydawało, ale chyba nie ma nic złego, że chcę mieć pewność na 100%, nie jechałam nigdy takich zawodow... A gdzie można zobaczyć wyniki z poprzednich lat?
grembus, zdradzisz, jaka jest frekwencja w pozostałych konkurencjach?
1. Koszulki spokojnie jeszcze pracujemy nad nimi.

2. Wyniki z 2009 roku są na stronie:
http://www.azs.pwr.wroc.pl/strona=amp_jezdziectwo2009

3. Ua - 79
up - 36
sa - 83
sp - 68

Pozdrawiam
MG
A jak z sędziami? Podobno wciąż nie ustalono ostatecznego składu sędziowskiego ( chodzi o ujeżdżenie ).
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
15 maja 2011 20:07
Ua - 79


Auć  😜




Skoro będziemy podzieleni na dwie grupy to będzie jakieś losowanie kto jedzie jaki program w danym dniu 😉?
Przypominam o zgłoszeniu ostatecznym w systemie E-madzia.
1. Każdy z uczestników loguje się do niego, wypełnia Certyfikat, drukuje i zanosi do dziekanatu.
2. Opiekun grupy zbiera później wszystkich i drukuje zgłoszenie ostateczne które musi być podpisane przez Prezesa AZS (swojego) a następnie przywozi je na zawody wraz z certyfikatami.

Termin wypełnienia zgłoszenia ostatecznego 2011-05-24

UWAGA w systemie E-Madzia nie można się spóźnić nawet o sekundę.

MG
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
17 maja 2011 19:08
ja jade😉 jako przewoznik i luzak .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się