Stajnie na Śląsku

A był ktoś dzisiaj na zawodach w Solec Bieruń?
Jako że mam bliziutko wybrałam się ok 11, chyba trafiłam na Lkę , marniutki poziom 🙂, ale fajnie się patrzyło, bo z niektórych przejazdów szło się pośmiać...

wrzucam jedną fotę 🙂
miałam tam jechać na koniu, ale że mój nigdy nie był na zawodach to sobie odpuściłam. Szukam jakiś amatorek, może na kamionce będę ; >
CeraŁ   dużo dużo zmian..
02 maja 2011 21:35
JSBach a to gdzie trzymasz konia? 🙂


pees. dla osób trzymających konie niedaleko Panewnik itd - jedzie ktoś na 'rozpoczęcie sezonu' ? 🙂
kcj90 ja się prawdopodobnie wybieram z moją koninką 🙂
A kiedy jest?
7 maja bodajże, o ile mnie pamięć nie zawodzi
I jaki jest tam poziom? Może się skuszę, tylko  nigdy nie startowałam i mam obawy. Chyba że poziom będzie podobny do bieruniowego 😉

a jesli chodzi o te zawody w Panewnikach, to mowa jest o ujezdzeniu  czy skokach?? sa gdzies dostepne jakies propozycje???  poszukuje jakis amatorek na maj w ujezdzeniu, bede wdzieczna za info🙂
7 maj panewniki otwarcie sezonu impreza integracyjna
21 maj sonaba panewniki zawody ujeżdżeniowe program L1 i P8 jeśli mnie pamięć nie myli 🙂
hmm dzieki🙂

a ta stajnia ma jakas www? tak sobie szukam i szukam.... 😀
kcj90: NIESTETY w aurze. jesli ktokolwiek bierze tę stajnię pod uwage, to szczerze odradzam! zmienieli sie własciciele < dzierżawcy>  i atmosfera poszła się bujać. Z naszych obliczeń, zostanie maks 10 koni pensjonatowych ( z 33!) wszyscy mają dość.niedawno stoczyłam walke o pastwisko, nie wchiodząc w szczegóły to po 2 tygodniach dalej nie udało się tego załatwić ( a była taka możliwość). dostałam odpowiedź, że niepełnoletni nie mają prawa o niczym decydować  👿. no. tak więc mam dośc i chciałabym się jak najszybciej przenieść  🤦
JSBach, to co stoi na przeszkodzie?
Wezyrowe   Mon cheval cheval!
03 maja 2011 16:06
Hej wszystkim przeglądam szukam szperam po wątkach tu i tam ale nigdzie nie mogę znaleźć więc jeśli się powtarzam to prosiłabym o pomoc na PW ale do rzeczy: szukam stajni , pensjonatu , stajni przydomowej , stadniny gdzie cena za utrzymanie miesięczne nie przekraczałaby 400 zł   , Pensjonaty w obrębie 20 km od Chrzanowa Z Góry dziękuje :kwiatek:
wendetta: mój ukochany tatuś, który uważa, że wszystko jest w porządku -.-
donia aleksandra, co do zawodów w panewnikach, byłam w zeszłym roku, nie stratowałam ale jak na typowo towarzyskie zawody byłam mile zaskoczona i organizacją i atmosferą, więc dla debiutantów jak najbardziej polecam, poziom równy bieruniowi

JSbach, aaa słyszałam właśnie, znajoma wwynisła się bodajże tydzień po zmianie właściciela stajni, podnieśli też ceny tak?
mała mi: jaki koń się wyniósł? ;>
tak, podniesli ceny i są absurdalne: 1000 zł za duży boks i 750 za mały ;/
najbardziej mi szkoda tej atmosfery, at o, że nie było idealnie czysto to już ina sprawa.
jedyny plus jaki teraz jest to to, ze ośrodek sie rozwija: dorabiają drugi maneż, zrobili ogrodzenia z pcv, nowe padoki bla bla bla... ale wolałabym tego nie mieć -.-
desire   Druhu nieoceniony...
03 maja 2011 17:42
do stajni w której aktualnie jestem stajenną przyjechał niedawno koń właśnie z aury... a następni ludzie stamtąd też przyjeżdżają w okolice rozglądać się po innych stajniach.. a stajnia wydawała się tak dobrze prosperująca..
CeraŁ   dużo dużo zmian..
03 maja 2011 18:35
co do rozpoczęcia sezonu 7 maja (godz. 12 - wszystko na stronie trkhubert.pl bodajże) to to jest taka impreza integracyjna jak już wcześniej ktoś tu wspominał 🙂
Ja też będę ze swoim kopytnym 🙂 o ile pogoda dopisze 🙁
desire: na królówkę? jaki koń tam pojechał? ; D
była świetnie prosperująca stajnią. a najlepsze jest to, ze własciciele się cieszą, że "cała ta hołota idzie, bo teraz to to będzie prestiżowa stajnia!"
JSBach, Jak duży jest "duży boks" i jak mały "mały" ?
hmm... dokładnych rozmiarów nie znam  😡 a poza tym nie wszystkie sajednakowe, jedne ciut większe od drugich. ale tak na oko to duzy 12m 2 a mały tak z 8m 2. jest tez całkiem mały, stał tam szetland, on jest jeszcze cos tańszy. a wcześniej było 850 i 650 -.-
Ja się też wybieram na otwarcie do Panewnik. I do Sonaby na ujeżdżenie też (choć raczej tylko jako widz). A na Kamionkę, to obowiązkowo 😉
trzynastka   In love with the ordinary
06 maja 2011 11:47
wybiera się ktoś na wkkw do rybnika ?
w takim badź razie bedzie mały meeting re-voltowy przy okazji 🙂 gdyby ktos widział niewysoka bardzo krótko scieta dziewczyne z kolczykiem w wardze to ja xD zapraszam do poznania sie na żywo 🙂
WKKW w Rybniku - odwołane  😵
trzynastka   In love with the ordinary
06 maja 2011 13:13
Dzięki za informacje, bo pojechałabym na marne :kwiatek:
Szkoda, że to nigdzie nie jest ogłoszone :/

edit: a skoki w niedziele też odwołane ?
mnie też zobaczycie w Sobabie na amatorkach, tym razem jako uczestniczkę zawodów, o zgrozo  😁
CeraŁ   dużo dużo zmian..
06 maja 2011 14:12
sasqach ale gdzie będziesz? 🙂
Mam pytanie dotyczące stajni Luizjana w Psarach. Gościł ktoś tam? Jak wrażenia? Istnieje coś w deseń sekcji sportowej, jest możliwość startów w jakiś wyjazdowych amatorskich zawodach? Jeśli ktokolwiek zna jakieś informacje, to byłabym wdzięczna za PW. Pozdrawiam 😉
Dołączam się do pytania Zuzi🙂

ninevet, Skoki mają być w niedzielę właśnie.
Ja tam się kopnę zobaczyć 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się